Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie nt. SMS MO/MT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie nt. SMS MO/MT (/Temat-Pytanie-nt-SMS-MO-MT-159027)



Pytanie nt. SMS MO/MT - nKaUasznikow - 17-10-2018 18:08

Hej, chciałbym w trakcie wykonywania pewnej akcji przez użytkownika na moim landingpage wyskakiwał content lock na pin(dowolna forma monetyzacji przez sms) Tj. przejście dalej tylko po podaniu pinu z sms. nigdy nie działalem na SMS premium / Sub i nie wiem z jakich konkretnie narzedzi moge skorzystać. Fajnie jakby ktoś nieco bardziej doswiadczony mogl mi nieco doradzic.

Idea

Mozecie polecic tez jakis serwis do lockowania zdjec po podaniu pinu. Z góry dzięki ^^


RE: Pytanie nt. SMS MO/MT - domi11997 - 17-10-2018 18:18

Mozesz skorzystac z posrednika np. Hotpay (klient musi wyslac smsa premium)


RE: Pytanie nt. SMS MO/MT - nKaUasznikow - 17-10-2018 18:42

@[domi11997] są jakieś podobne oferty na stronkach typu mylead itp. ? Na razie na próbę wolałbym wykorzystać najmniej skomplikowane rozwiązanie


RE: Pytanie nt. SMS MO/MT - Czaq - 17-10-2018 18:42

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w Mylead Wink Wejdź w Dla webmastera > Content locker a następnie złóż podanie.
Otrzymasz wtedy bramkę płatności SMS MO/MT wraz z możliwością konfiguracji.


RE: Pytanie nt. SMS MO/MT - kukiz87 - 17-10-2018 20:00

Ja tam polecam http://firesub.net/polecam/4e80ba8c1f i żadnych podań składać nie musisz...facepalm


RE: Pytanie nt. SMS MO/MT - domi11997 - 17-10-2018 20:34

Zaloz konto na tipanddonate, otrzymujesz 55% z kazdego smsa. To chyba najwyzsza stawka, kwestie techniczna musisz z nimi dogadac.


RE: Pytanie nt. SMS MO/MT - Hoolig4n - 17-10-2018 21:37

Polecam Content Locker z FireSuba. Najlepiej na rynku. Nigdy nie było żadnych problemów, a od prawie 5 lat jestem fanem grupy FireMedia Smile


RE: Pytanie nt. SMS MO/MT - Leaders - 02-11-2018 13:44

(17-10-2018 18:42)nKaUasznikow napisał(a):  @[domi11997] są jakieś podobne oferty na stronkach typu mylead itp. ? Na razie na próbę wolałbym wykorzystać najmniej skomplikowane rozwiązanie

Jeśli nie chcesz korzystać z HotPay, sprawdź Lead.Network.


(17-10-2018 20:34)domi11997 napisał(a):  Zaloz konto na tipanddonate, otrzymujesz 55% z kazdego smsa. To chyba najwyzsza stawka, kwestie techniczna musisz z nimi dogadac.

Na TAD nie ma SMS Premium, tylko Direct Billing (SMS+). Jest to dostępne także na HotPay ze znacznie większymi stawkami niż 55%.