Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2019 - droga do 150 zł dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 2019 - droga do 150 zł dziennie! (/Temat-2019-droga-do-150-zl-dziennie-159008)

Strony: 1 2 3 4


2019 - droga do 150 zł dziennie! - radmatuszewski - 16-10-2018 21:07

Siemano, nie wiem czy ktoś mnie tutaj kojarzy, ale miałem już kilka dzienników. Jednak nie to jest istotne, istotny jest fakt, że muszę zacząć znowu działać bo bieda.

Jak będę zarabiał?

Standardowo PPI w serwisie Cinstaller. Metoda set and forget, zarobiony szmal będę reinwestował w kolejne konta i niech dolarki z nieba lecą.

Co dalej, co dalej?


OGads - mam stronkę, która lubi sobie wbić top1 poleżeć z dwa tygodnie na tej pozycji i spaść do top200. Co zrobić, przecież jej nie zabronię. Ostatnio zrobiłem dla niej 50 linków ze stron z DA na poziomie 50+ więc oby się uspokoiła.

Co dalej, co dalej?


Posiadam sklep internetowy, ale typowo pod afiliację. Nisza raczej mało popularna w Polsce więc łatwiej się wybić. Obecnie mam ok. 30 wejść dziennie - dodane 55 produktów. Część z nich jest "popularna" w tej niszy więc bez linkowania się nie obejdzie.

Co dalej, co dalej?

Mam bloga z newsami ze świata seriali, filmów, książek, komiksów i tak dalej. Dodałem tam już ponad 100 postów, sęk w tym, że tę liczbę przebiłem już kilka miesięcy temu i mocno bloga zaniedbałem. Czas się ogarnąć i pisać conajmniej 3 posty dziennie. Zmonetyzuję to AdSensem.

Co dalej, co dalej?


Ciężko powiedzieć - raczej na wszystko. Paliwko do autka, Hot-Dogi z Żabki, wieczorne piwko, od czasu do czasu kino i kręgielki. Czyli powszechnie wiadomo, że to są same najpotrzebniejsze rzeczy.
Cele:


Pierwszym celem jest zarabianie 5$ dziennie. Lecim!



RE: Leniwy hajs - Patek - 16-10-2018 21:18

życzę powodzenia Jerk2


RE: Leniwy hajs - wrzochal11 - 16-10-2018 21:39

Wiele rzeczy na raz - chyba, że to plan bardziej długoterminowy? Mimo wszystko byleby tylko czasu wystarczyło na to wszystko. A może nie tyle czasu, co determinacji Smile
Powodzenia życzę!


RE: Leniwy hajs - tomek7912 - 16-10-2018 22:06

Pamiętam poprzedni dzienniczek. Powodzenia i oby ten przetrwał dłużej Wink


RE: Leniwy hajs - DonPabloo - 16-10-2018 22:08

Polecam skorzystać z tej aplikacji, w której zarabiasz podczas chodzenia prawdziwe pieniądze lub bony. Bardzo ciekawa i legalna opcja zarobku
Link: https://swcapp.uk/


RE: Leniwy hajs - radmatuszewski - 16-10-2018 22:29

(16-10-2018 21:39)wrzochal11 napisał(a):  Wiele rzeczy na raz - chyba, że to plan bardziej długoterminowy? Mimo wszystko byleby tylko czasu wystarczyło na to wszystko. A może nie tyle czasu, co determinacji Smile
Powodzenia życzę!
Plan długoterminowy, pośpiechu nie ma, ale wiadomo, że im szybciej pieniążki się pojawią tym lepiej. Determinacja się zdecydowanie przyda, a jak nie ona to chociaż solidny kop w dupę.


(16-10-2018 22:06)tomek7912 napisał(a):  Pamiętam poprzedni dzienniczek. Powodzenia i oby ten przetrwał dłużej Wink

O miło, że ktoś pamięta. Oby, oby! Dzięki!
(16-10-2018 22:08)DonPabloo napisał(a):  Polecam skorzystać z tej aplikacji, w której zarabiasz podczas chodzenia prawdziwe pieniądze lub bony. Bardzo ciekawa i legalna opcja zarobku
Link: https://swcapp.uk/t/wiktor277980
Polecam

Dzieki za tip, ale bez reflinków mi tutaj :/


RE: Leniwy hajs - radmatuszewski - 02-11-2018 18:48

Siemanko!

Mięło sporo czasu od pierwszego posta, pomyślałem, że czas na aktualizację.

Zarobiłem od tamtego momentu jakieś 13$ + 5 zł, majątek to to nie jest. Miałem dużo na głowie, ale do sklepu internetowego dodałem kolejne 50 produktów. Stronka na OGads cały czas w dołku, muszę ją podlinkować z nadzieją, że się ruszy.

Postanowiłem również stworzyć konto na instagramie, od wczoraj nabiłem już 300 followersów, lecę teraz do pierwszego tysiąca. Kolejny post machnę jak wpadnie tysiak, mam nadzieję, że do przyszłego weekendu się uda. Trzymajcie się!


RE: Leniwy hajs - EfectiveWork - 02-11-2018 19:53

Czekam na częstsze i bardziej szczegółowe wpisy Smile


RE: Leniwy hajs - xmaniek6 - 02-11-2018 20:48

3mam kciuki Big Grin


RE: Leniwy hajs - radmatuszewski - 27-12-2018 21:14

Siema, dawno nie pisałem, ale ostatnio się wziąłem do roboty więc stwierdziłem, że trzeba coś napisać. Jakoś tak się to potoczyło, że napisałem do Czaqa i zacząłem zarabiać na mylead. Na czym? FB i własna strona z filmami, oklepana sprawa. Dniówki fajne, praca nie taka męcząca choć dziś mi facebook nałożył weryfikację na stażowym koncie mimo proxy, no cóż zdarza się - załatwi się kolejne Big Grin Jednak nie chcę aby FB było moją jedyną przyszłością więc zacznę działać w SEO, może coś się uda.

Pokażę wam moje ostatnie dniówki:

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2018-12-27-o-21-09-15.png]

Całkiem ładne. Jestem z nich zadowolony, choć dzisiaj boli mnie serducho, że niecałe 80 złoty a nie powyżej 150, no, ale były święta a na dniówki powyżej 150 złoty przyjdzie jeszcze czas.

Edit: do północy wybiła stówka, dobranoc!

Cel na jutro:
  • kupić fake konto
  • wrzucić posty na konto, które już posiadam
  • wrzucić dwa posty na stronę z filmami

Liczę na to, że jutrzejsza dniówka będzie powyżej 50 złoty! Powodzonka wszystkim!