Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
General Redemption przesunięty na grudzień :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: General Redemption przesunięty na grudzień :( (/Temat-General-Redemption-przesuniety-na-grudzien-159)

Strony: 1 2


General Redemption przesunięty na grudzień :( - Kleszczman - 28-11-2009 00:30

"Friday update: 1) we're working on all Z-list prizes this weekend 2) if you redeemed and your receipt had missing info, please email your receipt to [email protected]. It will take us a bit longer to process these but don't worry. 3) We are working on some new systems to ease general redemption. This will push the general redemption into December. Thanks for your patience as we work to improve the experience."

Tłumaczenie:
"Piątkowy update:
1) w ten weekend pracujemy nad nagrodami dla Z-list`erów.
2) jeśli wykupiłeś / wykupiłaś nagrodę a twój kwit zamówienia nie zawiera wszystkich danych, prosimy o wysłanie go na [email protected].
3) pracujemy nad nowym systemem który ułatwi General Redemtion (czyli restock dla zwykłych użytkowników).
To spowoduje iż restock dla zwykłych użytkowników zostanie zepchnięty na Grudzień. Dziękujemy za cierpliwość, gdy my pracujemy by polepszyć wasze doznania Tongue"

P.S. No to się w listopadzie nie doczekamy Sad


RE: General Redemption przesunięty na grudzień :( - KiMaHri - 28-11-2009 08:59

haaa bosko xD to jeszcze 20pkt zdaze załapac xD MOZE^^


RE: General Redemption przesunięty na grudzień :( - Royside - 28-11-2009 11:02

Jak na Restocku dla VIPów wogóle wejść nie można było to co to będzie na Restocku dla wszystkich.


RE: General Redemption przesunięty na grudzień :( - Kilol - 28-11-2009 11:08

A ja się z tego cieszę, bo dozbieram PTZ do gierki Tongue


RE: General Redemption przesunięty na grudzień :( - Simon - 28-11-2009 11:22

może i lepiej że na grudzień Smile tylko ciekaw jestem czy zrobią jeszcze jeden restock w grudniu Huh


RE: General Redemption przesunięty na grudzień :( - Andre101 - 28-11-2009 15:58

No jakby zrobili na poczatku grudnia i na koncu to w tedy wieksze prawdopodobienstwo ze sie wygra


RE: General Redemption przesunięty na grudzień :( - Magnus - 28-11-2009 16:17

to i dobrze bo mam jeszcze malo punktow


RE: General Redemption przesunięty na grudzień :( - Simon - 28-11-2009 22:11

zeby nie zrobili nam na złość i nie wprowadzili przed tym restockiem te nowe ceny i mozliwosci zdobywania ptz... to wtedy bylaby drobna przesada Big Grin


RE: General Redemption przesunięty na grudzień :( - Marello - 28-11-2009 22:13

Na pewno tak nie zrobią Big Grin Przynajmniej mam taką nadzieję


RE: General Redemption przesunięty na grudzień :( - Admin - 28-11-2009 22:13

nom to byłby cios poniżej pasa=/
jak dla mnie maxymalnie mogli by zarządwac 20 ptz za wysyłke.