Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
♥♥♥ Serduszkowy sklepik u Artinesski - lajki na Instagrama ♥♥♥ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ♥♥♥ Serduszkowy sklepik u Artinesski - lajki na Instagrama ♥♥♥ (/Temat-%E2%99%A5%E2%99%A5%E2%99%A5-Serduszkowy-sklepik-u-Artinesski-lajki-na-Instagrama-%E2%99%A5%E2%99%A5%E2%99%A5-158953)



♥♥♥ Serduszkowy sklepik u Artinesski - lajki na Instagrama ♥♥♥ - Artinesse - 14-10-2018 10:06

Witam.
Oferuję lajki na Instagrama. Realizacja do 24h od chwili zaksięgowania środków na moim koncie (zazwyczaj szybciej, jednak zastrzegam sobie prawo do takiego czasu w razie jakiś problemów).

Przed dokonaniem ze mną wymiany proszę o zapoznanie się z poniższymi zasadami. Proszę także o uszanowanie tych zasad. Nie zależnie od sytuacji nie będzie ustępstw.

Cennik:
* 300 LIKE - 2,00 zł.

Można dzielić lajki. Co najmniej 100 like na jedno zdjęcie.

Zasady:
1. Jeżeli chcesz zakupić lajki napisz do mnie wiadomość pw według poniższego wzoru:

Temat wiadomości:
♥♥♥ LIKE Instagram ♥♥♥

Treść wiadomości:
Dane osoby kupującej (dane z przelewu bankowego):
Ilość pakietów:
Link(i) do zdjęcia:
Informację dodatkowe:

Proszę konkretnie wysyłać taką treść wiadomości, bez zbędnego rozpisywania się.

W odpowiedzi otrzymasz ode mnie dane do przelewu.

Formy płatności: konto bankowe
Nie jestem zainteresowana innymi formami płatności.

Po zaksięgowaniu pieniążków na moim koncie bankowym, poinformuję kupującego o przystąpieniu do realizacji zamówienia.

Można do mnie pisać na pw nawet wtedy kiedy nie jestem dostępna na forum. Na forum zaglądam kilka razy dziennie.

Sklepik uruchomiłam głównie dla osób, które sporadycznie potrzebują lajki lub po prostu szanują swoją prywatność i profil. Jest to oferta idealna dla tych, którzy nie lubią "masowych" serwisów z śmieciowymi kontami. W takich dużych serwisach nie często zdarza się płatność z konta bankowego. A jeżeli już jest to cena jest dużo wyższa. Ja z tego nie mam profitu. Tylko korzyść (50%) pod względem rabatu na usługi, z których korzystam. Usługa na lajki jest konkretnie wykonywana.

Zapraszam! Wink


RE: ♥♥♥ Serduszkowy sklepik u Artinesski - lajki na Instagrama ♥♥♥ - $Kamil$ - 14-10-2018 13:44

Te like to są z polskich kont? Bo ceny jak za like globalne to są z kosmosu Rolleyes


RE: ♥♥♥ Serduszkowy sklepik u Artinesski - lajki na Instagrama ♥♥♥ - Artinesse - 14-10-2018 13:49

Widziałam na innych stronkach drożej. Także zależy jak kto na to patrzy. Konta są różne, aktywne.


RE: ♥♥♥ Serduszkowy sklepik u Artinesski - lajki na Instagrama ♥♥♥ - Dante_/ - 14-10-2018 16:02

Nie chcę być niemiły, ale jeżeli 50% tylko zarabiasz to ch**owych dostawców masz.
Ceny na Followiz ( ruch z USA ):
100like - 0.006$ - 2gr
[Obrazek: nEGjPq9.png]

@Edit
Zauważyłem, że napisałaś "konta są różne", więc ruch "worldwide", w takim razie cena za 100like spada do 0.002$ = 0.7gr ( tak, nawet nie jeden grosz ).


RE: ♥♥♥ Serduszkowy sklepik u Artinesski - lajki na Instagrama ♥♥♥ - Artinesse - 14-10-2018 16:38

Na Followiz nie ma płatności przelewem bankowym. Nie każdemu to odpowiada. Nie każdy dysponuję bitcoinami, Paypalem lub innymi procesorami płatności.


♥♥♥ Serduszkowy sklepik u Artinesski - lajki na Instagrama ♥♥♥ - Artinesse - 16-10-2018 19:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.