Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] (/Temat-Sweatcoin-Zarabianie-za-chodzenie-dowod-wyplaty-158938)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - pajel9506 - 25-10-2018 20:38

(25-10-2018 19:13)Duxone00 napisał(a):  ogólnie wczoraj jadąc samochodem do roboty załączyłem aplikację i ta naliczyła mi 14k kroków :x
zaś z rana jak wracałem to 1,2k naliczyła Big Grin
Nie wiem jak szybko jeździsz ale mi nie liczyło jak autem jechałem

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - queensy6 - 25-10-2018 20:46

Wymienił ktos te coinsy na nagrody?


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - xmen1112 - 25-10-2018 22:06

Kolega zapomniał dodać, że jeżeli policzymy sobie ile lat trzeba zbierać te coinsy to nie jest opłacalne bo jeżeli nie uzbieramy ich w odpowiednim czasie mowa o 20.000 coinsów to to co już uzbieraliśmy przepadają więc nie ma szans żeby te 20.000 coinsów uzbierać. A kolega wypłacił 20 $ bo zaprosił 30 osób za które dostaje się 20$ i to tyle w temacie. Nie jest to takie piękne jak się wydaje i jak to przedstawiają.


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - TheVizel - 26-10-2018 06:17

(25-10-2018 22:06)xmen1112 napisał(a):  Kolega zapomniał dodać, że jeżeli policzymy sobie ile lat trzeba zbierać te coinsy to nie jest opłacalne bo jeżeli nie uzbieramy ich w odpowiednim czasie mowa o 20.000 coinsów to to co już uzbieraliśmy przepadają więc nie ma szans żeby te 20.000 coinsów uzbierać. A kolega wypłacił 20 $ bo zaprosił 30 osób za które dostaje się 20$ i to tyle w temacie. Nie jest to takie piękne jak się wydaje i jak to przedstawiają.
Chyba zawsze tak było, że te największe nagrody mają nieliczni.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - wrzochal11 - 26-10-2018 11:04

W tego typu rzeczach zarabia się nie na swojej jakiejś tam śmiesznej pracy, tylko na POLECANIU do tego ludzi. Wszakże taki jest cel aplikacji, żeby zbudować sobie baze użytkowników. Aby ludzie chcieli się zapisywać, to muszą mieć wrażenie, że coś łatwo dostaną.. potem dopiero się okazuje, że w sumie to nazbieranie na coś sensownego to jest ogrom czasu.

Zawsze warto sobie zadawać pytanie - "Czy moja praca jest na tyle wartościowa by ktoś chciał mi za to dobrze zapłacić?" Jak odpowiedź brzmi "NIE", to wiedz że po prostu na tym nie zarobisz. Bo taki jest świat. Im więcej potrafisz, tym więcej możesz zarobić. Bezwartościowa praca = brak zarobku, albo słaby zarobek


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - Zarabiacz321 - 09-09-2022 05:55

Wychodzi gielda i token na gielde. Jak stoicie z nimi, nagrody braliscie czy zbieraliscie? Bo bedzie mozna wymienic na token gieldowy.


RE: Sweatcoin - Zarabianie za chodzenie! [dowod wyplaty] - RockShox - 23-09-2022 23:51

Aktualnie posiadam 15.73 Sweat Economy (SWEAT) 1 sweat - 15 groszy, dostajemy Sweat do masymalnie 5k krokow, reszta powyzej jest przekonwertowana do normalnego sweatcoina