Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z indeksowaniem wpisów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Problem z indeksowaniem wpisów (/Temat-Problem-z-indeksowaniem-wpisow-158932)

Strony: 1 2


Problem z indeksowaniem wpisów - patrolpxd - 13-10-2018 08:46

Witam. Jakiś czas temu (ok. 3 tygodnie) przesłałem do zaindeksowania stronę opartą na wordpressie. Dodałem stronę, dodałem sitemap. Jakoś tydzień temu sprawdziłem w google search console i klops
[Obrazek: d4a42851711b.png]

Poprosiłem o ponowne indeksowanie, lecz po tygodniu dalej nic się nie ruszyło.

Ktoś może wie jak to rozwiązać? Co z tym zrobić?


RE: Problem z indeksowaniem wpisów - prelude - 13-10-2018 09:10

a nie masz w panelu wordpressa ustawionej prośby o nie indeksowanie przez wyszukiwarki? (chociaż nie zawsze to działa, ale jednak..) Jak chcesz to podeślij adres na PW


RE: Problem z indeksowaniem wpisów - patrolpxd - 13-10-2018 09:25

(13-10-2018 09:10)prelude napisał(a):  a nie masz w panelu wordpressa ustawionej prośby o nie indeksowanie przez wyszukiwarki? (chociaż nie zawsze to działa, ale jednak..) Jak chcesz to podeślij adres na PW

Sprawdziłem przez wtyczkę Yoast i miałem wrzucone, że strona nie jest jeszcze gotowa Xpokerface może to było przyczyną.

Zobaczę na dniach i dam znać
Dzięki wielkie za pomoc


Problem z indeksowaniem wpisów - bubu93 - 13-10-2018 09:50

Wrzuć linka w tym temacie to szybko zaindeksuje :>

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Problem z indeksowaniem wpisów - patrolpxd - 29-10-2018 15:21

BUMP

Jednak dalej nic się nie zmieniło Undecided Ktoś jakieś pomysły ma?


Problem z indeksowaniem wpisów - bubu93 - 30-10-2018 08:43

Sprawdź w kodzie strony (ctrl + u) czy nie ma noindex. Sprawdź plik robots.txt.

Wrzuć linka na prywatną bo przyczyn może być wiele.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Problem z indeksowaniem wpisów - xOceanFirex - 30-10-2018 08:51

Zadbałeś o odpowiednie linkowanie?


RE: Problem z indeksowaniem wpisów - patrolpxd - 30-10-2018 16:24

(30-10-2018 08:43)bubu93 napisał(a):  Sprawdź w kodzie strony (ctrl + u) czy nie ma noindex. Sprawdź plik robots.txt.

Wrzuć linka na prywatną bo przyczyn może być wiele.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Sprawdziłem podstrony i nie mam nigdzie "noindex", z tego co przejrzałem hosting to nie posiadam wgl pliku robots.txt to źle?

(30-10-2018 08:51)xOceanFirex napisał(a):  Zadbałeś o odpowiednie linkowanie?
Nie linkowałem nic, bo czekałem aż mi się strona zaindeksuje Undecided


RE: Problem z indeksowaniem wpisów - xOceanFirex - 30-10-2018 21:16

Indeksacja to proces w którym robot crwaluje Twoje podstrony. Żeby się do nich dostać musi jakoś przyjść.
Wyobraź sobie podobny proces na dysku. Masz utworzony dysk i zaalokowaną pamięć do której nigdzie nie ma powiązań. Czy wyszukiwarka znajdzie Ci taki plik?


RE: Problem z indeksowaniem wpisów - best_software - 14-11-2018 10:00

Najlepiej wrzucić linka na forum. Sprawdź jeszcze w ustawieniu wordpressa czy nie ma przypadkiem wyłączonej opcji „Pozwól wyszukiwarkom indeksować tę witrynę”.

Zaloguj się do panelu administracyjnego WordPress, a następnie z menu bocznego wybierz “Ustawienia > Czytanie”. Na liście ustawień znajdziesz opcję o nazwie “Widoczność dla wyszukiwarek”.
[Obrazek: Wordpress-ustawienia-indeksowania-1.png]