Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB ilość kont na jednym urządeniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB ilość kont na jednym urządeniu (/Temat-FB-ilosc-kont-na-jednym-urzadeniu-158881)



FB ilość kont na jednym urządeniu - artzarab - 11-10-2018 11:53

Część.

Mam pytanie czy można (wiem że można ale czy to bezpieczne) mieć kont na jednym urządzeniu (telefon, tablet) mobilnym. Chodzi mi o to aby mieć jedno urządzenie z którego będę działał na którym będzie kilka bądź kilkanaście kont.
Oczywiście przy każdym przelogowaniu biorę pod uwagę konieczność zmiany IP.
Czy FB nie wychwyci tego i nie padną konta?

Jeśli ten sposób jest niemożliwy proszę o sugestie (na priv) co w tym temacie można zrobić, no oczywiście poza zakupem kilkunastu telefonów Wink

Dziękuję z góry jak rzadko który Smile


RE: FB ilość kont na jednym urządeniu - DeI - 28-10-2018 15:40

(11-10-2018 11:53)artzarab napisał(a):  Część.

Mam pytanie czy można (wiem że można ale czy to bezpieczne) mieć kont na jednym urządzeniu (telefon, tablet) mobilnym. Chodzi mi o to aby mieć jedno urządzenie z którego będę działał na którym będzie kilka bądź kilkanaście kont.
Oczywiście przy każdym przelogowaniu biorę pod uwagę konieczność zmiany IP.
Czy FB nie wychwyci tego i nie padną konta?

Jeśli ten sposób jest niemożliwy proszę o sugestie (na priv) co w tym temacie można zrobić, no oczywiście poza zakupem kilkunastu telefonów Wink

Dziękuję z góry jak rzadko który Smile

Gdy farmiłem 10 kont na raz nic się nie działo nie dostawałem masowego bana
Gdzie fb wiedział jeszcze że miałem kolejne 10 takich kont


RE: FB ilość kont na jednym urządeniu - SCM - 20-11-2018 10:57

ile wlezie Big Grin