Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jarvee - odwołanie się od blokady na instagramie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Jarvee - odwołanie się od blokady na instagramie (/Temat-Jarvee-odwolanie-sie-od-blokady-na-instagramie-158878)



Jarvee - odwołanie się od blokady na instagramie - MaTiuS - 11-10-2018 08:07

Witajcie zablokowali mi konto na instagramie za zbyt dużą aktywność follow/unfollow i jak się loguję w aplikacji to mogę się odwołać i czy to przejdzie nawet jeśli konto jest o tematyce humorystycznej udało sie komuś z was odblokować konto ?
[Obrazek: ig_1.png]

[Obrazek: ig_2.png]


Jarvee - odwołanie się od blokady na instagramie - Snaggy - 11-10-2018 15:47

Probuj, jak nie promowales syfu to co ci szkodzi sie odwolac. Smile

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Jarvee - odwołanie się od blokady na instagramie - Dante_/ - 11-10-2018 16:25

Osobiście nie nastawiałbym się na to, że konto zostanie odblokowane. Wątpię, że nawet ktoś "czyta" odwołania od banów za naruszenie regulaminu ( odpowiedzi od nich to formułka taka sama jak na facebook'u, tj. kopiuj>wklej i dodanie swojego "pseudonimu w supporcie" Jerk2 )

Ogólnie to nie wiem jakie ustawienia dałeś w bocie, żeby zbanowali całe konto, zamiast dostania blokady tymczasowej ( 24h/48h ).


RE: Jarvee - odwołanie się od blokady na instagramie - Bartezx1997 - 11-10-2018 16:43

Używanie oprogramowania takiego jak Jarvee narusza regulamin, więc raczej po koncie.


RE: Jarvee - odwołanie się od blokady na instagramie - MaTiuS - 19-11-2018 21:58

Odwołałem się już na paru kontach i na każdym przeszło pomimo, że ciągle robiłem zdjęcia w moim wizerunku.