Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposoby na rozwój instagrama - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Sposoby na rozwój instagrama (/Temat-Sposoby-na-rozwoj-instagrama-158866)



Sposoby na rozwój instagrama - Guxinimod - 10-10-2018 19:53

Jak w temacie, jakich sposobów używacie aby szybko rozwinąć konto? Ja znam tylko follow for follow, komentowałem też sporo zdjęć, tak samo z lajkami. Nie przynosi to zbyt dużych efektów. Codziennie dodaję fotkę z top 20 według popularności hasztagami.


Sposoby na rozwój instagrama - Snaggy - 10-10-2018 20:45

Ja dodaje zwiazane tagi z nisza, followuje ludzi ktorzy komentuja profile konkurencji bo wtedy wiem ze sa zaangazowani. Jak widze ze post ma duze zainterwsowanie staram sie tworzyc posty podobne do niego.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Sposoby na rozwój instagrama - Dante_/ - 10-10-2018 21:31

Osobiście używam tylko sposobu follow/unfollow ( most recent followers ), przy dobrym target'owaniu można mieć followback ratio na poziomie 10-20%. Przez jakiś okres używałem także hashtag'ów, ale jedynie zwiększało mi to zasięg postów i wpadały fake follow'y ( inne osoby, które korzystają z botów, a potem unfollow'ują i tak ).