Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? (/Temat-Poszukuje-programy-partnerskiego-moze-znasz-158840)

Strony: 1 2


Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? - asiorek - 09-10-2018 09:55

Witajcie, Czy zna ktoś i jest w stanie polecić, program partnerski który płaci za jazdy testowe samochodami ? Tj. podsyłam komuś link- ej słuchaj masz tu linka na jazde testową nowym golfem, ktoś tam się rejestruje no i ja mam z tego profit, tak jak w przypadku kont bankowych? Na comperialead widze tylko leasingi.. Pozdrawiam i dzięki za pomoc Smile


RE: Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? - Legionista93 - 09-10-2018 09:56

Ebroker, agora, m2m tam powinny być takie programy Smile


RE: Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? - asiorek - 09-10-2018 09:58

a Który z nich polecasz najbardziej? czy lepiej założyć konto na wszystkich 3 i na zmianę korzystać, ze względu na rożne stawki ?


RE: Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? - Legionista93 - 09-10-2018 10:00

Ja korzystam z wszystkich 3 - kwestia tego gdzie są programy, które Ci pasują ale ogólnie najbardziej polecił bym Agore - jak dla mnie najlepsza sieć kontakt z nimi przez maila lub gg zawsze chętnie pomogą Smile


RE: Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? - asiorek - 09-10-2018 10:09

Czy rejestrując się w m2m mogę potem swoje dane zmienić, tj nie chce np teraz podawać prawdziwych danych pokroju pesel i adres, a np jak bym został, istnieje opcja zmiany tych danych ?


RE: Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? - Legionista93 - 09-10-2018 10:32

Raczej nie bo nie wypłacą Ci jak podasz nie prawdziwe dane - więc ja bym nie ryzykował zamrożenia środków.


RE: Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? - rachman - 09-10-2018 10:57

To normalna praca - tak to traktuj - jak podasz fałszywe dane narażasz się na nieprzyjemności a conajmniej utratę kasy.


RE: Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? - asiorek - 09-10-2018 10:58

okej, po rejestracji na m2m, tutaj również nie ma dostępnych jazd próbnych. no nic, pozostały mi jeszcze 2 Big Grin Przy okazji, może ktoś jeszcze coś dorzuci ? Smile


RE: Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? - rachman - 09-10-2018 11:10

Na ebrokerze często były ale one raz są raz nie. To nie są stałe oferty raczej. Zależy co dealerzy chcą opchnąć itd. Wink


RE: Poszukuje programy partnerskiego - może znasz? - EfectiveWork - 09-10-2018 16:28

Co do kampanii na tak zwane jazdy próbne to takie kampanie są...ale są wprowadzane limity czyli nie są one dostępne dla wszystkich użytkowników Smile Po prostu takie kampanie są dostępne tydzień, później są wyłączane i ponownie włączane Smile Jeżeli udowodnisz danemu serwisowi, że jesteś wartościowym ich współpracownikiem z pewnością będą Cię zapraszać na takie kampanie Smile