Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienniczek Studencika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dzienniczek Studencika (/Temat-Dzienniczek-Studencika-158831)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dzienniczek Studencika - plrafcik - 23-10-2018 17:44

No rozwijasz się, brawo!
Byle do następnego!! Big Grin


RE: Dzienniczek Studencika - Agik - 27-11-2018 12:27

Powodzenia! Jeśli uda Ci się osiągnąć cel, koniecznie o tym napisz. Smile


RE: Dzienniczek Studencika - mvtej - 12-12-2018 10:34

Siemanko wszystkim! To znowu ja powracam bo swojej dlugiej przerwie. Nic nie pisałem na forum bo dostałem jakiegoś lenia no i miałem bardzo mało czasu, ale ale to nie znaczy że nic nie pracowałem Big Grin A oto proszę ile zarobiłem już od października


[Obrazek: f88ac9f12f25.png]


Z wyniku jestem bardzo zadowolony teraz tylko ostatnio mało wpada leadów. Muszę nowy sposób znaleźć i mam nadzieję, że bedzie jak wczesniej. Może przeniosę swój ruch na snapa bo też słyszałem, że idzie fajne dniówki tam zarobić. Trzeba wziąć się do pracy bo jak wiadomo święta tuż tuż haha Potrzebuję kogoś kto ogarnia dobrze robienie stron bo mam w planach takową stworzyć (jak ktoś ma dużo wolnego czasu to prosiłbym o zgłaszanie się na pw). Co mi tu pozostaje powiedzieć biorę się roboty i trzeba zwiększać swoje zarobki Big Grin Pozdrawiam wszystkich mordeczki!


RE: Dzienniczek Studencika - EfectiveWork - 12-12-2018 13:26

Oby tak dalej ! Ciśnij po jeszcze więcej !


RE: Dzienniczek Studencika - mvtej - 18-04-2019 21:45

Siemaneczko wszystkim po długiej przerwie! Tak wiem zaniedbałem mocno ten dzienniczek. Jakoś rozleniwiłem się haha ale czas powrócić do pisania bo jednak daje to trochę motywacji jak zły dzień jest w zarobkach. Ogółem to już łącznie na myleadzie zarobiłem właśnie tyle
[Obrazek: 57faa762c39bd439med.png]
Także cały czas coś działałem po mimo, że nic nie pisałem w dzienniczku. Czy jestem zadowolony z kwoty? Tak sobie bo wiem, że mogłem zarobić więcej ostatni miesiąc jest wielka masakra u mnie cieżko mi zarobić nigdy tak nie miałem ale no bywaja lepsze i gorsze dni. Na czym będę działał? Głównie fb i twitter. Jaki mam aktualnie cel? Narazie wystarczy mi 25-30zł dniówki, a co będzie dalej to zobaczymy Big Grin dziennik planuje aktualizować w niedziele co tydzień bo codziennie to nie ma co. Odrazu szukam jakiegoś speca od twittera mam parę pytanek. Miłego wieczorku ludziki!