Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzienniczek Studencika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dzienniczek Studencika (/Temat-Dzienniczek-Studencika-158831)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dzienniczek Studencika - mvtej - 16-10-2018 13:45

Cześć wszystkim! Dawno mnie tu nie było, ale czas wziąć się do porządnej pracy bo przez ten tydzien mało co zarobiłem. Troszeczkę na studiach miałem zapierdziel i tez troche imprez bylo to nie miałem jak za bardzo poświęcać czas na zarabianie w internecie haha. Ten tydzień wyglądał właśnie tak
[Obrazek: 5859e28c3a26.png]

Dodam, że nic praktycznie nie robiłem jedynie tydzien temu postawilem trochę kont które jak widać same mi zarabiały. 3/4 zysku to jest dochód pasywny. Teraz powracam ze zdwojoną siłą i minimum godzinkę sobie wyznaczam do tego. Będzie coraz lepiej wierze w to! Big Grin Niedługo będę też chciał postawić swoja strone i tam coś zacząć działać/promować ale narazie trzeba dobić do tego celu czyli 1000zł do końca października jak narazie jestem dalej niż bliżej, ale wierzę, że mi to się uda. Coraz więcej sposobów już mam, więc teraz wystarczy tylko działać Big Grin


RE: Dzienniczek Studencika - adam_per - 16-10-2018 13:56

(16-10-2018 13:45)mvtej napisał(a):  Cześć wszystkim! Dawno mnie tu nie było, ale czas wziąć się do porządnej pracy bo przez ten tydzien mało co zarobiłem. Troszeczkę na studiach miałem zapierdziel i tez troche imprez bylo to nie miałem jak za bardzo poświęcać czas na zarabianie w internecie haha. Ten tydzień wyglądał właśnie tak
[Obrazek: 5859e28c3a26.png]

Dodam, że nic praktycznie nie robiłem jedynie tydzien temu postawilem trochę kont które jak widać same mi zarabiały. 3/4 zysku to jest dochód pasywny. Teraz powracam do pracy porządnej i minimum godzinkę sobie wyznaczam do tego. Będzie coraz lepiej wierze w to! Big Grin Niedługo będę też chciał postawić swoja strone i tam coś zacząć działać/promować ale narazie trzeba dobić do tego celu jak narazie czyli 1000zł do końca października jak narazie jestem dalej niż bliżej, ale wierzę, że mi to się uda. Coraz więcej sposobów już mam, więc teraz wystarczy tylko działać Big Grin

ten wykres jest jak impreza Big Grin raz w góre raz w dół,... no ale do sedna, dasz rade przy optymalizacji tych narzedzi co teraz masz to da rade kika razy tyle...


RE: Dzienniczek Studencika - mvtej - 16-10-2018 13:59

Zgadzam się z tobą jest jak impreza haha Ale to tylko dlatego, że przez ten tydzień nic praktycznie nie działałem XD po tym tygodniu będzie o wiele lepszy wykresik Big Grin


RE: Dzienniczek Studencika - plrafcik - 16-10-2018 20:03

Powiem Ci, że taki zastrzyk gotówki to dobra sprawa, wiem co mówię, bo sam jestem studentem. Powodzenia w zarabianiu Smile


RE: Dzienniczek Studencika - mvtej - 20-10-2018 21:32

Siemanko wszystkim! Przychodze z kolejną aktualizacją mojego dziennika. Jak narazie zarobki idą mi dobrze zacząłem bardziej działać na fb co też widać efekty dzisiejszy wynik jest dobry bo prawie rekord wpadł. Do 24 może nawet pobije ten rekord kto wie hah Big Grin A tak właśnie wyglądały moje ostatnie dni.
[Obrazek: 637734077195.png]

Tak wiem znowu niezła impreza z tymi wykresami, ale no takie życie studenta raz więcej czasu na pracę, a raz mniej. Ale staram sie jak tylko mogę Big Grin


RE: Dzienniczek Studencika - mvtej - 21-10-2018 09:50

Tak jak wczoraj pisałem, że może swój rekordzik pobiję. No i stało się nowy rekord wczoraj przez cały dzień zarobiłem 78,40zł. Mega mnie cieszy ten wynik, a tym bardziej że tylko może z 1.5h wczoraj popracowałem reszta to jest po prostu dochód pasywny Big Grin Spróbuję dzisiaj jeszcze ten rekord pobić bo w weekend najlepsze są zarobki haha Pozdrawiam wszystkim i miłej niedzieli życzę!!!


RE: Dzienniczek Studencika - batman - 21-10-2018 09:53

na jakim programie lecisz?


RE: Dzienniczek Studencika - Czaq - 21-10-2018 10:22

Gratki rekordu Wink Powodzenia i działaj jeszcze bardziej Cool


RE: Dzienniczek Studencika - mvtej - 21-10-2018 14:38

(21-10-2018 09:53)batman napisał(a):  na jakim programie lecisz?

Wszystko jest napisane wcześniej kolego. Lecę ciągle na erotyce więcej Ci szczegółów nie powiem Lol


(21-10-2018 10:22)Czaq napisał(a):  Gratki rekordu Wink Powodzenia i działaj jeszcze bardziej Cool

A dziękuję staram się jak mogę Big Grin


RE: Dzienniczek Studencika - mvtej - 22-10-2018 22:17

Powiem wam tak ten weekend był szalenie dobry Big Grin Oby więcej takich było wczoraj znowu pobiłem rekord swój życiowy a wynosił on dokładnie tyle
[Obrazek: ba08fe43fbd1.png]

Październik juz powoli się kończy, a ja już jestem coraz bliżej mojego celu czyli 1000zł od 1października do 1 listopada. Coś czuję, że się uda, ale nic nie zapeszam (TFU TFU TFU). Co do dzisiejszego dnia to juz troszkę słabiej bo tylko 45zł wpadło ale nadal to mnie cieszy bo w końcu z dniówek po 10zł przerzuciłem się na 35 wzwyż Big Grin Dobrej nocy wszystkim i dużo pieniążków w tym tygodniu życzę każdemu!!!