Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekt porzucony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Projekt porzucony (/Temat-Projekt-porzucony-158816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: AppKarma - proste 10$ w tydzień - Gravity - 09-10-2018 06:02

Nie chcę autorowi tematu psuć ruchu z refów , ale użyłem VPN'a w aplikacji pośredniczącej czyli CashKarma która zamiast aplikacji do instalacji ma ankiety i zostałem zbanowany za drugim użyciem. Więc odradzam bo konta się potem nie da już założyć bo mają wasz numer IMEI telefonu.


RE: AppKarma - proste 10$ w tydzień - vikeang - 09-10-2018 06:06

(09-10-2018 06:02)Gravity napisał(a):  Nie chcę autorowi tematu psuć ruchu z refów , ale użyłem VPN'a w aplikacji pośredniczącej czyli CashKarma która zamiast aplikacji do instalacji ma ankiety i zostałem zbanowany za drugim użyciem. Więc odradzam bo konta się potem nie da już założyć bo mają wasz numer IMEI telefonu.
W regulaminie pisze, że nie wolno używać VPN. Myślę, że to jest ruletka. Albo dostaniesz bana, albo nie Big Grin


RE: AppKarma - proste 10$ w tydzień - Gravity - 09-10-2018 06:26

(09-10-2018 06:06)vikeang napisał(a):  
(09-10-2018 06:02)Gravity napisał(a):  Nie chcę autorowi tematu psuć ruchu z refów , ale użyłem VPN'a w aplikacji pośredniczącej czyli CashKarma która zamiast aplikacji do instalacji ma ankiety i zostałem zbanowany za drugim użyciem. Więc odradzam bo konta się potem nie da już założyć bo mają wasz numer IMEI telefonu.
W regulaminie pisze, że nie wolno używać VPN. Myślę, że to jest ruletka. Albo dostaniesz bana, albo nie Big Grin

Wiadomo, kwestia szczęścia , ale jednak nie sądzę że warto skoro nawet się nie wymieni na nic tych punktów Smile.


RE: AppKarma - proste 10$ w tydzień - marmal - 09-10-2018 11:29

Zapisałem się z refa i posłałem PW.
Czekam na poradnik Smile


RE: AppKarma - proste 10$ w tydzień - vikeang - 09-10-2018 13:19

(09-10-2018 06:02)Gravity napisał(a):  Wiadomo, kwestia szczęścia , ale jednak nie sądzę że warto skoro nawet się nie wymieni na nic tych punktów Smile.
Jestem innego zdania. Wystarczy umiejętnie używać VPNa Smile
Wiele osób polecanych przeze mnie odebrało już swojego nagrody, może jedna dostała bana za vpna.


RE: AppKarma - proste 10$ w tydzień - Guxinimod - 09-10-2018 14:33

vikeang a jak byś doradził rozwijanie miasta pod kątem właśnie jak najszybszej budowy zamku, czy też cytadelii? Mam na myśli gry za dużą ilość punktów, nie wiem czy z rekomendowanymi misjami lecieć czy jak? Bo jeśli będę tylko w zamek inwestował, a na przykład EKO/surowce zostaną w tyle to nie będzie go za co budować.


RE: AppKarma - proste 10$ w tydzień - vikeang - 09-10-2018 14:42

(09-10-2018 14:33)Guxinimod napisał(a):  vikeang a jak byś doradził rozwijanie miasta pod kątem właśnie jak najszybszej budowy zamku, czy też cytadelii?
Widzę, że masz refa. Napisałem na pv. Zrobię dokładniejszy poradnik jak najszybciej wykonywać zadania za dużą ilość punktów. Spodziewajcie się go za jakieś 2-3 dni impreza


RE: AppKarma - proste 10$ w tydzień - krychap - 09-10-2018 15:41

Liczyłem na jakiś lepszy poradni . A nie że dostanę napisane aby użyć vpn są lepsze od tego co wysłałeś. Do tego żeby robić zadania w grze gdzie trzeba grać . Oraz kilka kodów bonusowych . Poradnik nie warty ref.


RE: AppKarma - proste 10$ w tydzień - Guxinimod - 09-10-2018 16:21

(09-10-2018 15:41)krychap napisał(a):  Liczyłem na jakiś lepszy poradni . A nie że dostanę napisane aby użyć vpn są lepsze od tego co wysłałeś. Do tego żeby robić zadania w grze gdzie trzeba grać . Oraz kilka kodów bonusowych . Poradnik nie warty ref.

A co ty chciałeś, że założysz konto i co tydzień będzie Ci spływało na konto 10 dolarów?
No tak, lepiej założyć bez refa, polak cebulak.


RE: AppKarma - proste 10$ w tydzień - vikeang - 09-10-2018 16:28

(09-10-2018 15:41)krychap napisał(a):  Liczyłem na jakiś lepszy poradni . A nie że dostanę napisane aby użyć vpn są lepsze od tego co wysłałeś. Do tego żeby robić zadania w grze gdzie trzeba grać . Oraz kilka kodów bonusowych . Poradnik nie warty ref.
Mówi to osoba, która nie zdobyła żadnego punktu? impreza
[Obrazek: Screenshot_2018-10-09-17-10-30-974_com.appkarma.app.jpg]

Jaki jest lepszy, darmowy VPN na telefon?