Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na wahę bo bieda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Na wahę bo bieda (/Temat-Na-wahe-bo-bieda-158790)

Strony: 1 2 3


Na wahę bo bieda - shf - 07-10-2018 00:51

Na wahę bo bieda

Długo mnie tu nie było więc witam ponownie. Krótko i na temat! Będę zarabiać na MyLead. Program wybiore sobie z jakąś stawką +/- 44 zł Huh i na wstępie będę spamować gdzie się da i jak się da żeby mieć na oko hymmmm...... 5 leadow na miesiac ? Dlaczego taki cel ? Bo jestem biednym studentem HEHEHEH JerkJerkJerkJerk i potrzebuję około 48l benzynki na dojazd i powrót z uczelni furką, przy spalaniu 6l na 100km (+/- spalanie bo nie testowalem jeszcze bo zastanawiam sie nad zakupem furki).

Tak więc reasumując, główny cel to miesięcznie biedne no prestige 216,48 zł bekabeka

Jazda czas start! 2




Cel:

0 zł /216,48 zł
[/size]


RE: Na wahę bo bieda - Olszi - 07-10-2018 09:19

Powodzenia Big Grin


RE: Na wahę bo bieda - EfectiveWork - 07-10-2018 11:46

konkret ! Big Grin

Jaka tematyka będzie brana przez Ciebie pod uwagę przy wyborze programu ?


RE: Na wahę bo bieda - WhiteNigga - 07-10-2018 13:20

Powodzenia Big Grin


RE: Na wahę bo bieda - Bartezx1997 - 07-10-2018 14:20

Rozumiem, że cel się codziennie zmienia ze względu na wahania ceny benzyny Big Grin ?

Powodzenia Big Grin


RE: Na wahę bo bieda - Zaperr44 - 07-10-2018 18:41

Zaczynaj jak najszybciej bo niedługo będziesz musiał wyrabiać najniższą krajową żeby mieć na dojazd Jerk


RE: Na wahę bo bieda - dazy19 - 07-10-2018 21:11

może kolega liczy już plus minus że się w niedalekiej przyszłości przeżuci na gaz Tongue powodzenia Big Grin


RE: Na wahę bo bieda - shf - 08-10-2018 17:07

Tak więc tak moi przyjaciele. Auto jakie wybrałem sobie na zakup to BMW e36 1.6-2.0 preferowalbym jednak 1.8/2.0 z LPG (buractwo musi być bo bez gazu ani rusz, wkoncu bida we wsi a czymś trzaaaa szpanować jak typowu Janusz).JerkJerk

A tak kończąc żarty to, wybrałem ten model auta ponieważ lubię klasyki i bardzo fajnie mi sie nim jęździło. Może zaniżyłem trochę to spalanie, bo myślę że trochę więcej wyjdzie ale ciężkiej nogi nie mam i jeżdzę ekonomicznie, mało kiedy przekraczam 120km/h.

Wracając do eearningu to:2
-wybrałem programo PopCorn pod filmy online,
-szykuje sie na jedno z wydarzeń, zobaczymy co z tego będzie, dzisiaj zrobiony został pod to post i oczywiście promowanie będzie szło aż do momentu wydarzenia
-w planach bedzie dokończe bota, którego pisałem do forum z ktorego mam dobry ruch nawet na weekendach po 500uu z 50 postow. (dla informatykierów to piszę bocika w VB),
-także w budowie są e-booki które będę sprzedawać na własną rękę jak zrobię Landing Page pod to lub wykorzystam jakiś system płatności na LP i zobaczymy co dalej, czy się uda czy nie da.

Sumując nadal dąże do tych ~50l żeby mieć za co jeździć hehehe Cool

Jakieś pytania, dyskusje, propozycje lub inne rzeczy to zapraszam do wypowiadania sięExclamation


RE: Na wahę bo bieda - Olszi - 08-10-2018 17:35

E36 zacne auto szkoda, że przez Sebków ma u Nas taką a nie inną opinie. Mi osobiście mega podoba się wersja touring Cool


RE: Na wahę bo bieda - WhiteNigga - 08-10-2018 19:58

E36 fajne ale minimum silnik 2.0 i nie kup dojebanego za 2 tysi, a i to nie jest klasyk Tongue