Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Snapchat 18+] Story (2k views) + wiadomość do ponad 3k+ osób - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Snapchat 18+] Story (2k views) + wiadomość do ponad 3k+ osób (/Temat-Snapchat-18-Story-2k-views-wiadomosc-do-ponad-3k-osob-158773)



[Snapchat 18+] Story (2k views) + wiadomość do ponad 3k+ osób - MrSlasher - 05-10-2018 16:50

Zareklamuję twojego snapchata lub innego rodzaju posta na moim snapie.

Statystyki:
-Ponad 95% znajomych to napaleni mężczyźni
-Ponad 3000 aktywnych znajomych
-Około 2000 wyświetleń 24h story
-Ponad 80% Tier1/2 w linkach afilacyjnych z CrakRevenue w tym przynajmniej 50% ruchu z USA


W tym tygodniu (Wiadomość w poniedziałek i czwartek oraz codzienne story):
[Obrazek: 2Zctn5S.png]

Wyświetlenia story z wczoraj:
[Obrazek: WFOUMIPm.jpg]

Cennik:

Podane ceny są adekwatne do wkładanego czasu pracy w rozwój tego snapchata oraz zarobków jakie można osiągnąć. Dla przykładu paczka za 12zł z moim własnym postem daje mi zarobek rzędu $8-$25

1x 24h story - 4zł
2x 24h story - 7zł
4x 24h story - 10zł
1x wiadomość do 3k+ znajomych - 10zł

1x 24h story + 1x wiadomość do 3k+ znajomych - 12zł
2x 24h story + 2x wiadomość do 3k+ znajomych - 20zł

Przy większych zamówieniach, stawka do negocjacji.


Płatność: przelew lub PayPal


RE: [Snapchat 18+] Story (2k views) + wiadomość do ponad 3k+ osób - MrSlasher - 09-10-2018 22:14

do zamknięcia, nie opłaca mi się ten interes


RE: [Snapchat 18+] Story (2k views) + wiadomość do ponad 3k+ osób - Dante_/ - 09-10-2018 22:26

Osobiście nie korzystałem z SnapChat'a, ale czy przypadkiem ten znaczek pod ilością wyświetleń snap'a nie oznacza ile było "swipe up'ów"? Jeżeli tak to sam osobiście bym nie kupił ( słaba ilość wejść pojedynczy snap ).


RE: [Snapchat 18+] Story (2k views) + wiadomość do ponad 3k+ osób - MrSlasher - 11-10-2018 02:27

To są zapisane screenshoty, wejść mam o wiele więcej jak widać na screenie z CrakRevenue.
Zasłoniłem bo to są po prostu shoutouty i dlatego ludzie zapisują snapcody.


[Snapchat 18+] Story (2k views) + wiadomość do ponad 3k+ osób - Majka - 15-10-2018 11:21

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.