Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Licencja xRumer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Licencja xRumer (/Temat-Licencja-xRumer-158764)



Licencja xRumer - jestokejtu - 05-10-2018 07:58

1.Nazwa przedmiotu : licencja xRumer wersja standard
2.Opis przedmiotu :
Sprzedaje licencje xRumer standard która kosztuje normalnie 240$. Ja chcę tylko 100$ więc to niezła okazja. Zarobiłem na nim na samym spamowaniu niezła sumkę ale już nie działań w necie więc mogę sprzedać.

Mogę dodać do pakietu konto PayPal z którego płaciłem.

XRumer – program pod Windows służący do pozycjonowania stron internetowych. Aplikacja automatycznie rejestruje się na popularnych typach forów dyskusyjnych i spamuje je postami z linkiem do wybranej strony, dzięki czemu liczba odwiedzin na stronie wzrasta, podobnie jak pozycja w wynikach wyszukiwarek internetowych[1][2]. Obsługuje automatyczne rozpoznawanie CAPTCHA, aktywacje e-mailowe przed wysłaniem wiadomości na forum, rejestrowanie nowych e-maili, użycie proxy (tak by administrator forum nie zorientował się po adresie IP że spamuje go ta sama osoba)[3][4][5]. Potrafi też dodawać wpisy na blogach oraz księgach gości, choć nie jest to jego głównym zadaniem.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :PW lub w temacie
5.Cena :100$
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, przelew bankowy.


RE: Licencja xRumer - jestokejtu - 11-10-2018 07:43

Brak zainteresowania? Bardzo dobry program do zarabiania i gorąco polecam.


RE: Licencja xRumer - twardy - 11-10-2018 12:01

Moze to byc rowniez spowodowane tym, ze masz dosc mlode konto, gdzie wiekszosc postow to jakies wysrywy w offtopie.


RE: Licencja xRumer - Mikey - 11-10-2018 14:35

Nie radzę nikomu kupować, http://www.botmasterlabs.net/ mocno śledzi i nie pozwala na takie czynności.


RE: Licencja xRumer - jestokejtu - 13-10-2018 08:10

Zakup można zrobić w bezpieczny sposób przez moda czy coś i też będzie. A co do tego że botmaster śledzi. To cóż. Gsa właściciele też śledzą, scrapeboxa też, a jakimś dziwnym trafem się sprzedaje i jakoś się da. Więc takie stwierdzenia są dziwne. Wybijasz konkurencję?

Mogę oddać moderatorowi do sprawdzenia konto. Może zweryfikować wszystko przed zakupem


Licencja xRumer - Admin - 14-09-2019 15:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.