Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co się udało Wam zgarnać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Co się udało Wam zgarnać ? (/Temat-Co-sie-udalo-Wam-zgarnac-15875)

Strony: 1 2


Co się udało Wam zgarnać ? - c0nst - 30-10-2010 23:01

Kto zgarną jedna z tych nagród i ile dał ? Big Grin

[Obrazek: ass_ahqnpn.jpg]



RE: Co się udało Wam zgarnać ? - Wojtas100 - 30-10-2010 23:45

Parada coś zgarnął chyba koszulkę za 470 k.

Ale wiadomo ,że tak jak na Lockerz ceny bd wysokie.


RE: Co się udało Wam zgarnać ? - Grub63 - 31-10-2010 00:46

A kiedy był restock?


RE: Co się udało Wam zgarnać ? - Songoku - 31-10-2010 09:18

Ja wygrałem -32000 starsów Big Grin


RE: Co się udało Wam zgarnać ? - mikolaj90 - 31-10-2010 09:36

Kolejna porażka. Bardzo mało nagród, chociaż przez ostatnich kilka miesięcy zarobili na pewno MILIONY. Jedno ps3, koszulki i inne gówna niech sobie wsadzą wiecie gdzie. Oczywiście z mojej zasranej ciekawości zalicytowałem ps3 i straciłem, a miałbym już 800 000 starsów. Nie wiem co będzie z tym serwisem, ale ThisBox na razie wymiata.


RE: Co się udało Wam zgarnać ? - szulakaluble - 31-10-2010 09:52

Tez licytowałem ps3 (~700k)tylko ze po zatwierdzeniu nie pojawił mi sie zaden status (czerwony, pomaranczowy, zielony) i nie odjeło mi zadnych starsów oprocz tych 5k za wejscie...

I jeszcze jedno co mi sie nie podoba. Jak ktos ma duzo starsów i zalicytuje cos prawie za max i przegra to 20% ktore straci to za duzo. 5 razy sie nie uda i straci wszystko...


RE: Co się udało Wam zgarnać ? - cinexik - 31-10-2010 10:27

hahaha 800k?!
jak ja mam 100k.
z motyką na słonce normalnie ;]


RE: Co się udało Wam zgarnać ? - Grabowkers - 31-10-2010 16:15

Ja również zdobyłem nagrodę w postaci -25000 starsów.

Cytat:I jeszcze jedno co mi sie nie podoba. Jak ktos ma duzo starsów i zalicytuje cos prawie za max i przegra to 20% ktore straci to za duzo. 5 razy sie nie uda i straci wszystko...
Nie straci wszystkiego za 5 razem bo odejmują 20% z sumy jaką oferujesz w licytacji Wink Procenty pozdrawiają Tongue
Mimo to, zgadzam się z tobą. Tych restocków nie można nawet nazwać licytacjami, bo nie wiadomo jakie jest najwyższe podbicie. Undecided


RE: Co się udało Wam zgarnać ? - szulakaluble - 31-10-2010 16:59

(31-10-2010 16:15)Grabówkers napisał(a):  Nie straci wszystkiego za 5 razem bo odejmują 20% z sumy jaką oferujesz w licytacji Wink Procenty pozdrawiają Tongue

To raczej logiczne ze pisałem o sytuacji w ktorej licytuje sie vabank bo zeby cos wygrac trzeba dac max co sie posiada zwłaszcza ze nie wiesz kto ile dał przed toba....
Nie madre tez jest dawanie np za ps3 300k wiedzac ze sa osoby co maja juz po 800k
A totalna głupota jest dawanie po 500k za rozne badziewia: koszulki i smyczki......


RE: Co się udało Wam zgarnać ? - djslawo - 01-11-2010 21:29

Wiadomo każdy chce coś wygrac... dlatego dają ile tylko mogą Wink dla mnie bezsensu te aukcje straciłem co prawda tylko 10k (za 2 wejscia),bo szkoda mi moich starsów wiedząc,że przy takiej ludności na początku się poprostu nie opłaca... stracą starsy,a jak będą później restocki to nie będą mieli za co licytowac Wink.

Ja jestem ZA powrotem tamtej formuły Restocków (akurat musieli zmienic all jak miałem na lustrzanke ;//)