Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlece] Napisanie bota do facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zlece] Napisanie bota do facebooka (/Temat-Zlece-Napisanie-bota-do-facebooka-158619)



[Zlece] Napisanie bota do facebooka - Mentalki - 01-10-2018 15:20

Cześć, szukam osoby która napisze program najlepiej na vps z obojętnie jakim systemem (najlepiej windows)
Ten program polegałby na tym, żeby logował się na konta z listy która jest na mojej stronie. i wysyłał wiadomości do wszystkich osób na pw i odpowiadał na wiadomości np na kluczowe pytania typu co to,jakiej itp. chodzi mi o to, żeby prowadził krótką konwersację. i żeby te konwersacje które rozpoczyna to, żeby ustawiał Wycisz konwersację. Jeśli ktoś jest w stanie taki program napisać to zapraszam na pw. oczywiście jestem w stanie za to zapłacić. Sorry za taki chaos ale nie wiedziałem jak rozpisać się Big Grin


RE: [Zlece] Napisanie bota do facebooka - Ascoran - 01-10-2018 21:08

fb zbanuje Ci konto w mniej niż 5min po odpaleniu takiego bota


RE: [Zlece] Napisanie bota do facebooka - id-user - 02-10-2018 04:37

Kolega wyżej dobrze gada. FB ma już taki algorytm że to nie przejdzie. Fajna byłaby to technika pod sprzedaż konta na fb...
Prostszą/Tańszą metodą będzie wynajem chińczyka, który będzie to robił manualnie Jerk2


RE: [Zlece] Napisanie bota do facebooka - Mentalki - 02-10-2018 14:04

(02-10-2018 04:37)id-user napisał(a):  Kolega wyżej dobrze gada. FB ma już taki algorytm że to nie przejdzie. Fajna byłaby to technika pod sprzedaż konta na fb...
Prostszą/Tańszą metodą będzie wynajem chińczyka, który będzie to robił manualnie Jerk2

aktualnie sam to robię manualnie Big Grin

(01-10-2018 21:08)Ascoran napisał(a):  fb zbanuje Ci konto w mniej niż 5min po odpaleniu takiego bota

czy ja wiem jak byłby randomowy odstęp od 6-20 sekund od wysyłania wiadomości to możliwe, żeby zadziałało.

(01-10-2018 21:08)Ascoran napisał(a):  fb zbanuje Ci konto w mniej niż 5min po odpaleniu takiego bota

czy ja wiem jak byłby randomowy odstęp od 6-20 sekund od wysyłania wiadomości to możliwe, żeby zadziałało.


RE: [Zlece] Napisanie bota do facebooka - id-user - 02-10-2018 14:14

ale jeśli konto jest świeże i będzie tylko wysyłał wiadomości to algorytm i tak to wyłapie, tym bardziej jeśli będą się powtarzać słowa i to samo IP

Najlepszym sposobem, który ja sam wykonuje to posiadać jakieś dodatkowy tablet, telefon i zalogować się tam na 2 max 3 konta fb i lajkować, komentować ale robić to dość naturalnie, jakby to był by nasz prywatny profil fb. Taką czynność powtarzać i wsio.

Do tej pory mam już ok 130 kont i żadne bez bana Wink a dość mocno używane przez bota faceposter.eu

( nie odsprzedam Wink )


RE: [Zlece] Napisanie bota do facebooka - Mentalki - 02-10-2018 15:08

(02-10-2018 14:14)id-user napisał(a):  ale jeśli konto jest świeże i będzie tylko wysyłał wiadomości to algorytm i tak to wyłapie, tym bardziej jeśli będą się powtarzać słowa i to samo IP

Najlepszym sposobem, który ja sam wykonuje to posiadać jakieś dodatkowy tablet, telefon i zalogować się tam na 2 max 3 konta fb i lajkować, komentować ale robić to dość naturalnie, jakby to był by nasz prywatny profil fb. Taką czynność powtarzać i wsio.

Do tej pory mam już ok 130 kont i żadne bez bana Wink a dość mocno używane przez bota faceposter.eu

( nie odsprzedam Wink )

właśnie w tym rzecz, że to nie będą nowe konta


RE: [Zlece] Napisanie bota do facebooka - patttson - 02-10-2018 15:14

imo i tak Ci poleca konta szybko za wysylanie linkow


RE: [Zlece] Napisanie bota do facebooka - Mentalki - 02-10-2018 15:19

(02-10-2018 15:14)patttson napisał(a):  imo i tak Ci poleca konta szybko za wysylanie linkow

jak polecą to trudno


RE: [Zlece] Napisanie bota do facebooka - Hybrid1990 - 10-10-2018 20:16

Tu masz odpowiedni dział na temat zlecenia:
http://zarabiam.com/Forum-Zlecenia-306
Wymagane 50 postów.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.