Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Pewien Skrypt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Szukam] Pewien Skrypt (/Temat-Szukam-Pewien-Skrypt-158617)



[Szukam] Pewien Skrypt - pspsga - 01-10-2018 15:02

Cześć! Kiedyś w internecie znalazłem skrypt (na angielskojęzycznych stronach/discordzie), ale niestety go nie zapisałem sobie, dlatego liczę, że ktoś z zacnego grona tegoż forum będzie miał zapisany taki skrypt.

Chodzi mi o skrypt, dzięki któremu np. po naciśnięciu w przycisk pojawiało się okienko do wpisania np. linku do filmu z YouTube i ten skrypt automatycznie kopiował ten link i wklejał go do jakiegoś panelu SMM (np. smmstore.pro) i np. kupował wyznaczoną ilość wyświetleń (oczywiście pobierało nam hajs z stanu konta).

Z góry dziękuję za pomoc! Cool
Pozdrawiam!


RE: [Szukam] Pewien Skrypt - pspsga - 05-10-2018 16:16

Już znalazłem skrypt.

Do zamknięcia!


RE: [Szukam] Pewien Skrypt - adam_per - 06-10-2018 11:14

możesz zapodać skrypt na koniec, może skorzystam, może ktoś jeszcze...


RE: [Szukam] Pewien Skrypt - pspsga - 06-10-2018 13:23

Tu macie linka, jak chcecie: PASTEBIN


[Szukam] Pewien Skrypt - Hybrid1990 - 06-10-2018 14:13

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.