Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia (/Temat-SocialBazar24-com-Polubienia-Obserwacje-Wyswietlenia-158608)

Strony: 1 2 3


RE: SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia - mahuzz - 01-10-2018 07:44

Dlaczego nie udostępnisz publicznie danych firmy? Co to za tajemnica?


RE: SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia - Mikey - 01-10-2018 09:00

Bo może tej firmy nie ma? Lol
Jak jest metoda płatności PayPal to może adres e-mail podczas płatności coś wskaże. Poza tym i tak wszystko na 99% jest po API z serwisu gdzie i tak jest taniej, zwykły reseller...


RE: SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia - socialbazar24 - 01-10-2018 09:53

(30-09-2018 21:33)kukiz87 napisał(a):  Proszę o fundusz na przetestowanie bo jestem zainteresowany kukiz87

Dodane Wink

(01-10-2018 07:28)tidid napisał(a):  Prosze o środki. Ulaniec

Dodane Wink


RE: SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia - xmaniek6 - 01-10-2018 12:29

hymm nie odpowiedział na argument Mikey'a Undecided czy to prawda ?



takie pytanie do każdego kto siedzi w tym . czy takie wyświetlenia nabijają watch-time ?


RE: SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia - mahuzz - 01-10-2018 14:33

Cytat:Gdzie są dane firmy na stronie? bo chciałbym zobaczyć z kim mam robić potencjalne interesy.
Wystawiacie faktury? rachunki?
Cytat:Nie ma, bo to metody blackhat.
Jeśli tak bardzo zalezy Ci na fakturze, jest taka możliwość przy zamówieniu od 1000zł+, dane firmy na priv
Co z tego, że to blackhat? To robiąc blackhat nie musisz mieć założonej firmy?
Musisz, powinna być o niej informacja, a fakturę masz obowiązek wystawić na życzenie klienta, bez względu na kwotę.

Cytat:Wyświetlenia dodawane są od 1 do 24 godzin od zamówienia
To wygląda nawet na manualny resell z innego panelu Tongue
PayPal nie jest też zarejestrowany na firmę, na dodatek użyłeś swoich danych w mailu przy takich działaniach? Przecież to blackhat Jerk2


Szkoda mi dalej prowadzić dyskusję, na przyszłość ludzie, korzystajcie z bardziej znanych panelów.
PS: Usługi są te same tak jak napisał Mikey, tylko ceny inne Sex

Miłego dnia!


RE: SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia - socialbazar24 - 01-10-2018 14:48

(01-10-2018 12:29)xmaniek6 napisał(a):  hymm nie :-/odpowiedział na argument Mikey'a Undecided czy to prawda ?



takie pytanie do każdego kto siedzi w tym . czy takie wyświetlenia nabijają watch-time ?

Firma jest legalna i odprowadza składki
Dla wszystkich hejterów i konkurencji
Numer NIP
xx
Numer REGON
xx
pokerface

(01-10-2018 14:33)mahuzz napisał(a):  
Cytat:Gdzie są dane firmy na stronie? bo chciałbym zobaczyć z kim mam robić potencjalne interesy.
Wystawiacie faktury? rachunki?
Cytat:Nie ma, bo to metody blackhat.
Jeśli tak bardzo zalezy Ci na fakturze, jest taka możliwość przy zamówieniu od 1000zł+, dane firmy na priv
Co z tego, że to blackhat? To robiąc blackhat nie musisz mieć założonej firmy?
Musisz, powinna być o niej informacja, a fakturę masz obowiązek wystawić na życzenie klienta, bez względu na kwotę.

Cytat:Wyświetlenia dodawane są od 1 do 24 godzin od zamówienia
To wygląda nawet na manualny resell z innego panelu Tongue
PayPal nie jest też zarejestrowany na firmę, na dodatek użyłeś swoich danych w mailu przy takich działaniach? Przecież to blackhat Jerk2


Szkoda mi dalej prowadzić dyskusję, na przyszłość ludzie, korzystajcie z bardziej znanych panelów.
PS: Usługi są te same tak jak napisał Mikey, tylko ceny inne Sex

Miłego dnia!

Dokładnie, szkoda rozpoczynać dyskusje z konkurencja, która ma zawyżone ceny i prawdopodobnie nie prowadzi DG Sex

Co do czasu realizacji nikomu nie mydle oczu, że są błyskawiczne, bo taki jest termin dostawy, a co do sklepu to jest w 100% automatyczny Cool

Jeśli kupujesz usługi z innych serwisów też oczekujesz faktury? Ciekaw jestem czy sam takowe wystawiaszJerk

Tak jestem resellerem, jednak ceny są najniższe pośród podobnych paneli. Jeśli jesteś w stanie zaoferować niższe ceny chętnie podejmę LEGALNA współprace tylko jest jeden warunek: oczekuje fakturHeart

Moje dane firmy:

Numer NIP xx Numer REGON xx

Pozdrawiam hejterów oraz zapraszam na zakupy, dla większych zamówień przewiduje rabaty do 70% w zależności od usługi
SocialBazar24


RE: SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia - mahuzz - 01-10-2018 15:25

Oczywiście, że jestem w stanie zaoferować niższe ceny! Smmstore, Followiz, JAP - nie dziękuj Tongue

Cytat:najniższe pośród podobnych paneli
a jakie są podobne? Jerk2



Cytat:Ciekaw jestem czy sam takowe wystawiasz
Dlaczego ja miałbym je wystawiać, skoro to Ty prowadzisz sprzedaż? xD

Swoją drogą, ja faktury od Ciebie nie chce, ale zobacz co napisałeś - minimum 1000zł - serio? Big Grin


RE: SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia - socialbazar24 - 01-10-2018 16:21

(01-10-2018 15:25)mahuzz napisał(a):  Oczywiście, że jestem w stanie zaoferować niższe ceny! Smmstore, Followiz, JAP - nie dziękuj Tongue

Cytat:najniższe pośród podobnych paneli
a jakie są podobne? Jerk2



Cytat:Ciekaw jestem czy sam takowe wystawiasz
Dlaczego ja miałbym je wystawiać, skoro to Ty prowadzisz sprzedaż? xD

Swoją drogą, ja faktury od Ciebie nie chce, ale zobacz co napisałeś - minimum 1000zł - serio? Big Grin

Hipokryta, koncze te dziecece zaczepki


RE: SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia - mahuzz - 01-10-2018 16:32

Tak całkiem szczerze - fajnie ze prowadzisz coś swojego, ba, trzymam kciuki, fajnie ze Polacy wychodzą z czymś swoim na cały świat. Nie kontynuowałbym nawet gdybys nie pisał rzeczy typu blackhat nie potrzebuje dg czy sprzedając takie rzeczy nie trzeba wystawiać faktur. Tu chodzi o sam fakt ze DG masz w Polsce - kilka takich drobnostek obowiązuje i wypadałoby je mieć, jak dane o firmie. Smile
Może faktycznie kilka słów za dużo napisałem pod wpływem emocji Tongue wybacz i powodzenia Smile
Peace!


RE: SocialBazar24.com - Polubienia/Obserwacje/Wyświetlenia - jarlvakr - 14-10-2018 10:48

Czy będzie możliwość płacenia kartą? Chce przetestować serwis tylko zakładanie specjalnie paypal, skrill czy kupowanie krypto jakoś mi sie nie widzi.