Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! (/Temat-PrzeczytamWszystkich-pl-Informacje-Rejestracja-Zaproszenia-1586)

Strony: 1 2 3


PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! - Admin - 08-02-2010 23:14

Chciałbym przedstawić Wam 100% sprawdzony program lojalnościowy: Przeczytam Wszystkich. Aby cokolwiek wygrać należy zarejestrować się na stronie i zbierać punkty. Jak? Wszystko polega na czytaniu artykuły. Za przeglądanie artykułów otrzymujemy punkty. Idzie bardzo szybko Klikasz w stronę, wybierasz artykuł, jak się wyświetli nie musisz czytać, ponieważ już został naliczony punkt za samo otworzenie strony.

Punkty można otrzymać również w "konkursach" gdzie musimy odpowiedzieć na jakies pytanie (model a,b,c,d) 2 punkty za prawidłową odpowiedź !
Osobiście wykupiłem doładowanie do telefonu (dla testu czy portal jest wypłacalny) nie było najmniejszych problemów Smile

UWAGA !
WARTO zarejestrować się z czyjegoś refa PONIEWAŻ - za rejestracje z refa dostaje się dodatkowe 100 punktów !!

Każda osoba która zarejestruje się z poniższego linka otrzyma 100 punktów extra !

http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6dc970625f8e46a6a3c38185cb2e7ea8




UWAGA KAŻDA OSOBA KTÓRA WPISZE KOD "LFE" (od LockerzForumEu) dostanie na start 150 punktów !!!



RE: PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! - Killer - 09-02-2010 00:38

Stworzenie działu było dobrym pomysłem sam mam konto na tym portalu juz pare miesięcy (ma on już ponad rok i nie jest to żaden fake), teraz będziemy mogli stworzyć tematy gdzie podamy odpowiedzi do pytań - na każdy dzień Smile i każdy szybciej punktów nałapie Big Grin


RE: PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! - krzych91 - 09-02-2010 13:50

Ta strona jest fatalna. Punkty idą w ślimaczym tempie, są olbrzymie ograniczenia. Nagrody są za olbrzymią ilość punktów... Ogólnie - nie opłaca się. Ja swobodnie chodzę po necie, często wchodzę na te stronki, które są w katalogu, i nieświadomie zbieram punkty. Ale co z tego, skoro mam teraz około 200pkt, a byle doładowanie ZA 5ZŁ (!!!) kosztuje 750pkt?!

Cokupić opłaca się O WIELE BARDZIEJ.

Przeczytamwszystko jest do tego stopnia nieopłacalne, że nawet przez mi nie przeszło, że to fake Tongue

Ja nie polecam, o ile cenicie swój czas oczywiście.


RE: PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! - Killer - 09-02-2010 17:53

bez pracy to tylko na lockerz wypłacają gdzie indziej trzeba się "troszke" namęczyć co do zbierania punktów to przesadzacię wystarczy otwrzyć 30 stron na raz i punkty skaczą w góre Smile


RE: PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! - krzych91 - 09-02-2010 18:14

Nie tak do końca. 30 stron - ok, tylko że na każdą są limity dniowe i tygodniowe i miesięczne, także jest to spore ograniczenie. Codziennie trzeba inne 30 stron... No a poza tym, no dajmy na to, że ktoś wytrwa i codziennie będzie otwierał te 30 stron, to na kiedy niby coś uskłada, jak 5zł jest za 750pkt?!??!?!?! To jest dobre jedyny takim sposobem jak ja mówiłem - nieświadomie zbierasz pkt będąc tam zalogowanym i chodząc po necie. A nuż za jakiś czas uzbiera się na doładowanie, albo jakąś duperelkę. Inaczej jest to niewspółmiernie nieopłacalne do pracy jaką trzeba w to włożyć.


RE: PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! - Killer - 10-02-2010 12:33

gadacie głupoty - ja klikam tylko "otworz w nowym oknie" na każdej stronie i od razu nabija w 5 min dziennie nabijam 100 punktów, najwyraźniej nie potrafisz używać tej strony. Jak już mówiłem siedze w tym pare miesięcy bo to nie jest fejk a jak się ktoś nauczy to punkty lecą jak z rękawa Smile


RE: PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! - Admin - 10-02-2010 14:23

aa jeszcze jedna ważna rzecz kod promocyjny to : LFE - od zarabiam.com
dodaje on 150 punktów extra


RE: PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! - lsedc - 17-02-2010 09:52

dlaczego, gdy klikam w zarejestruj nic się nie dzieje?


RE: PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! - Admin - 17-02-2010 10:27

lag? http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=6dc970625f8e46a6a3c38185cb2e7ea8 < kliknij tak


RE: PrzeczytamWszystkich.pl <--> Informacje, Rejestracja, Zaproszenia ! - Szyna - 18-02-2010 14:43

http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=a678d11f343446118d315c0aa2f1a41e jeśli ktoś zechciał to zapraszam do serwisu ! Big Grin