Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa (/Temat-Twoja-ulubiona-piosenka-utwor-muzyczny-sciezka-dzwiekowa-158592)

Strony: 1 2 3 4


RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - kokos765 - 07-10-2018 11:22

Dodaje mocy rano Tongue





RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Toxyn - 07-10-2018 22:30

Od siebie mogę polecić jeszcze niezbyt popularną u nas twórczość ze wschodu.
PS. Jest tu ktoś, kto nie kojarzy Pana Miyagi? Big Grin






RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Hybrid1990 - 13-10-2018 11:33

WYNIKI KONKURSU

Najbardziej spodobała mi się piosenka od kokos765:

(07-10-2018 11:22)kokos765 napisał(a):  Dodaje mocy rano Tongue




W głosowaniu użytkowników głosy (po 1) otrzymali:
[Vip]piotrgk4
kubagrzybowski
Captain
plrafcik
Lexiw
Kryspin
speed055

i zgodnie z zasadami, zwycięzcę w przypadku równej ilości głosów, wybiorę ja, a jest nim - Kryspin:

(05-10-2018 19:49)Kryspin napisał(a):  wczoraj ktoś ze znajomych wrzucił na fb i wpadła mi w ucho Huh


Pozostali uczestnicy z plusem, otrzymują ode mnie dodatkowo po 30 FG (oprócz Kryspina i Kuby, którzy wygrali po 300 FG).


Natomiast szczęśliwcem w losowaniu został kubagrzybowski:

[Obrazek: 123png_qeqqpqs.png]

(29-09-2018 19:29)kubagrzybowski napisał(a):  



Do zwycięzców wysłałem PW z zapytaniem, w jakiej postaci chcecie 30 zł (paypal/paysafecard/doładowanie), proszę o jak najszybszą odpowiedź. Przelew bankowy też wchodzi w grę. FG zostało już wysłane:

[Obrazek: 333png_qeqqhpr.png]


Gratuluję zwycięzcom i zapraszam wszystkich na mój następny konkurs jeszcze w tym miesiącu.


RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - kokos765 - 13-10-2018 11:44

wow Big Grin faktycznie injection ma moc! dzięki Smile


RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - ratlew - 13-10-2018 11:49

Lao che - Z kamerą wśród zwierząt buszujących w sieci
https://www.youtube.com/watch?v=KAA4vkC7YSo


RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Kryspin - 13-10-2018 13:16

dziękuje Huh


Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Hybrid1990 - 13-10-2018 17:58

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.