Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa (/Temat-Twoja-ulubiona-piosenka-utwor-muzyczny-sciezka-dzwiekowa-158592)

Strony: 1 2 3 4


RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - KontrolC - 30-09-2018 21:27

Świetny bit jak na tamte lata i utrzymujacy sie aż do dziś Wink
https://youtu.be/wD0Mm6WIcYs


RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - plrafcik - 30-09-2018 21:36

Po prostu Perfect...
Gdy mam doła oraz wtedy gdy wszystko wydaje się być przeciwko mnie słucham tego jak hymnu.







RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Lexiw - 30-09-2018 21:54






RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Bartezx1997 - 30-09-2018 22:26






RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Erdoi Money - 01-10-2018 17:44

Ogólnie Bitamina ma spoko piosenki, to jedna z nich






RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - lever - 01-10-2018 19:39

Długo zastanawiałem się co wrzucić. W moim TOP 5 są takie piosenki jak : Kryptonite (3 Doors Down), Black Hole Sun (Soundgarden, Chris Cornell R.I.P.), Oasis (Morning Glory) oraz Save Tonight (Eagle Eye-Cherry). Jednak zdecydowałem się wstawić tutaj coś innego. Nietuzinkowego. Kojarzycie Rodzinę Soprano? Moim zdaniem najlepsza nuta ever.






RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Zaperr44 - 01-10-2018 21:39






RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Arczit - 05-10-2018 12:56

Padło na elektryczne gitary, zastanawiałem się jeszcze nad drugą ich super piosenką "Dzieci Wybiegły".
Utwór ten idealnie obrazuje lata 90, Ci "starsi" zrozumieją Big Grin
Ale finalnie zostałem przy "To już jest koniec". Jest to piosenka kończąca większość domówek, wycieczek, wypadów. Huh





RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - Kryspin - 05-10-2018 19:49

wczoraj ktoś ze znajomych wrzucił na fb i wpadła mi w ucho Huh




RE: Twoja ulubiona piosenka/utwór muzyczny/ścieżka dźwiękowa - speed055 - 06-10-2018 20:25

Mam ostatnio jakis sentyment do tej piosenki chyba dlatego ze bardzo dobry serial :-) (La casa de papel)