Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? (/Temat-Wordpress-strona-z-hackami-jak-pozycjonowac-158565)

Strony: 1 2


Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? - krucihegot1 - 28-09-2018 03:29

Mam sobie stronkę od kilku miesięcy, która miała być oparta na hackach i generatorach. Dodałem do niej 4 posty, każdy post dotyczy innej gry czyli tym samym innego hacka czy generatora, no i kompletnie nie wiem jak mam to pozycjonować. Generalnie to na tej stronie ma być oczywiście o wiele więcej postów niż tylko 4. Przejrzałem ten słynny dziennik vasakiego oraz jego poradnik dotyczący pozycjonowania strony no i jestem w kropce bo vasaki pozycjonował landing page, a nie całego "bloga" z hackami. Jak mam linkować? Do strony głównej czy do każdego postu oddzielnie? Zakładając, że miałbym ponad 100 postów to nie mam pojęcia jak miałbym linkować oddzielnie każdy post. Jestem zupełnie zielony jeżeli chodzi pozycjonowanie i dopiero zaczynam poznawać tajniki tej trudnej sztuki także nie bijcie mnie tylko jeżeli to możliwe - wytłumaczcie w prostych słowach.


Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? - bubu93 - 28-09-2018 06:12

Co to za boty? Twoje autorskie czy robisz reselling przez reflinki? Ogólnie trzeba za nie płacić czy są za darmo?

Mam trochę doświadczenia w branży gier i to nie będzie takie proste. Na pozycjonowanie ma wpływ bardzo dużo czynników i jeśli jesteś totalnie zielony to będziesz musiał się wiele nauczyć.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? - krucihegot1 - 28-09-2018 06:28

Cała moja strona to fake content a chcę monetyzować to przez ogads. podobnie jak vasaki.


Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? - bubu93 - 28-09-2018 06:47

Musiałbyś wykonać całą procedurę startową. Od wyszukiwania słów kluczowych, ustawiania kwestii technicznych, przez dobry content, optymalizację treści i kodu strony po linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne. O każdym z tym tematów można opowiadać długo.

Mówimy o języku angielskim?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? - krucihegot1 - 28-09-2018 07:14

tak, strona w języku angielskim, domena .eu. Posty piszę sam na tyle ile pozwala mi mój angielski. Od nikogo nie kopiuje. z optymalizacją borykam się cały czas, chciałbym mieć ten wynik 100 punktów na google page speed insights ale prawidłowa optymalizacja kodu pod wersje mobilną jest niemal niemożliwa w moim przypadku. co prawda pod wersję desktopową mogę uzyskać wynik 100 ale kosztem wersji mobilnej. Bawiłem się ustawieniami już tyle czasu, czy to chodzi o wtyczkę Autoptimize czy W3 Total Cache ale dalej nie potrafię uzyskać odpowiedniego wyniku zarówno na mobile i desktop, choć na desktopie zawsze mam powyżej 90 punktów.


Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? - bubu93 - 28-09-2018 07:43

Tym się póki co nie przejmuj. Większe znaczenie ma optymalizacja od 0-80 niż od 80 do 100. Sprawdź też w gtmetrix. Strona musi się ładować w czasie do 3 sekund. Bez vps będzie trudno.

Musisz się zastanowić nad hierarchią strony. Co ma być na głównej? Blog czy coś innego? Jak będą wyglądały kategorie czy będą to gry FPS, MMO, moba czy inny typ? W tych kategoriach musisz utworzyć jakieś spisy gier a raczej spisy hacków (domyślnie to Twoje artykuły). Proponuję skupić się na opisie około 30 gier przez pryzmat tego oprogramowania, wrzucić to i zaindeksować. Później bawić się w regularne dokładanie treści usprawnianie podstron ze względu na wyniki.



Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? - krucihegot1 - 28-09-2018 08:00

kurczę, na początku miałem taki zamysł żeby to były gry zarówno mobilne jak i PC więc stworzyłem kategorie: Mobile i PC. z tych 4 postów na ten moment, 3 są w kategorii Mobile, a 1 kategorii PC, lecz teraz myślę, że lepiej byłoby skupić się całkowicie na grach mobilnych. Strona główna to najnowsze posty. Z każdego postu wychodzi link do strony z generatorem, która jest na innej domenie i na której jest content locker z ogads.


RE: Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? - twardy - 28-09-2018 09:12

Szukasz swojej niszy lub podobnej w google. Adresy stron sprawdz sobie jakims darmowym narzedziem do backlinkow i zobacz jak konkurencja to robi.


RE: Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? - allout - 28-09-2018 10:33

Gorzej jak konkurencja stawia na PBN, który blokuje boty majestic itp. wtedy niczego się nie dowie.


RE: Wordpress strona z hackami - jak pozycjonować? - twardy - 28-09-2018 11:13

No jak sprawdzi 1 adres i bedzie mial pecha to tak.
We wiekszosci przypadkow jednak znajdzie jakies mniej lub bardziej zaspamowane miejscowki i jakies ogolne wnioski z tego wyciagnie.