Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycena domeny .pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wycena domeny .pl (/Temat-Wycena-domeny-pl-158543)



Wycena domeny .pl - maselkomaslane - 27-09-2018 12:38

Domena bez dwóch zdań jest dobra: yesgadane.pl - jeszcze nie jestem jej właścicielem, ale chciałbym ją nabyć, ja pierwszy muszę zaoferować cenę. Ile byście dali za nią?


RE: Wycena domeny .pl - rachman - 27-09-2018 12:48

W czym ona dobra? Nic niezwykłego.


RE: Wycena domeny .pl - maselkomaslane - 27-09-2018 12:51

Osobiście mi się bardzo podoba pod portal Q&A, idealna bo chwytliwa. Nie wiem ile zaoferować, 500 zł to trochę za dużo, myślę że pod 300 i będzie moja. A na wasze, ile?


RE: Wycena domeny .pl - rachman - 27-09-2018 13:04

Dałbym cenę rejestracji osobiście. Zwykła kombinacja słów w 2 językach. Jeśli nic lepszego nie ma lub sam nie umiesz wymyśleć co byłoby wolnego to daj tyle ile jesteś w stanie po prostu.


RE: Wycena domeny .pl - azzaz - 27-09-2018 14:22

Da domeny, Pa domeny, ilość linków do niej, jakość linków do niej, wiek domeny, spam score domeny. Z tymi danymi można ją wyceniać dopiero.

Edit: @[maselkomaslane] Ta domena ma PA 1, DA 2, linków 0. Nie wiem jaki jest wiek tej domeny, ale możliwe, że jest świeża bo majestic jej nie wykrywa. Jeżeli jest stażowa i ma już parę lat może być warta kilka dyszek, jeżeli jej jedyna wartość leży w brandzie to za więcej niż 20zł bym nie kupował.
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


Wycena domeny .pl - Majka - 28-12-2019 15:04

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.