Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
InstaPower.pl - BOT Instagram On-line - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek:
Poradnik
InstaPower.pl - BOT Instagram On-line (/Temat-InstaPower-pl-BOT-Instagram-On-line-158528)

Strony: 1 2 3 4


RE: InstaPower.pl - BOT Instagram On-line - QB-Proxy - 26-10-2018 18:03

(26-10-2018 17:34)freaky11 napisał(a):  Ale co jest takiego fajnego w bocie na skrypcie który wyjdzie taniej niż premium tu?

Jest to czego ty nie dostrzegasz lub nie jest tobie potrzebne.
Tak jak wspomniałem wyżej, jestem zadowolony, nie obchodzi mnie ze jest to zrobione na gotowym skrypcie. Dziala? Dziala i tyle wystarczy.

Kolega tylko wspomniał o istniejącej stronie.
Jak komuś będzie potrzebna i się spodoba jej działanie to skorzysta,
jeśli komuś się nie spodoba to już jego decyzja.

Koniec dyskusji, bo nie po to ten temat tu powstał aby dyskutować, jest to poradnik, niektórym się przyda a niektórzy go pominą.

Dziękuje


RE: InstaPower.pl - BOT Instagram On-line - freaky11 - 26-10-2018 19:01

@up gosciu co ma 9 postow raczej nie jest wiarygodny..

Faceposter jak i Instapower, czyli dwie strony niby znalezione przez autora tematu w internecie zostaly zalozone na jednym ip w proserwer.pl (screen ponizej)... ktos mi tam pisal ze stracil konto przez te wasze stronki. Szkoda mi ludzi ktorzy wam zaufali, mam nadzieje ze to innych przestrzeze przed korzystaniem z takich botow w przyszlosci Wink)

[Obrazek: HoHjOTh.png]


RE: InstaPower.pl - BOT Instagram On-line - QB-Proxy - 26-10-2018 19:11

odrazu trzeba przestrzegać? Czym sobie te strony zawiniły? W takim razie przed jarvve tez zacznij przestrzegać bo tam ludzie tez blokady łapią.


RE: InstaPower.pl - BOT Instagram On-line - freaky11 - 26-10-2018 19:30

Tak, gdyz robisz multikonta lub prosisz kolegow o to, zeby polecali ci te strony. Jezeli jestes postronnym czlowiekiem, to nie widze sensu bronienia tej strony, skoro wszystkie swoje posty (10) masz napisane w ciagu ostatnich 3h.


RE: InstaPower.pl - BOT Instagram On-line - id-user - 01-02-2019 17:59

Nowe funkcje na stronie Wink
Kilka kodów na pakiety o wartości 100zł

Zapraszam na PW.