Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcesz zacząć zarabiać więcej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcesz zacząć zarabiać więcej? (/Temat-Chcesz-zaczac-zarabiac-wiecej-158522)



Chcesz zacząć zarabiać więcej? - wilku93 - 26-09-2018 08:30

Chcesz zarabiać więcej ? Spełniać swoje marzenia, podróżować i nie martwić się o jutro??

A może chcesz pracować przez kolejne 30 lat jak Pani Zosia w sklepie spożywczym za najniższą krajową??

Nie? To zapraszam Cię do mnie! Dołącz i napisz, a pokażę Ci z moją pomocą, że warto zrobić ten pierwszy krok w lepszą stronę ! ?


Zarejestruj się w programie i napisz do mnie, a ja udzielę Ci wszystkich informacji i materiałów abyś mógł dobrze wystartować ! Smile


[Obrazek: 73218.jpg]


RE: Chcesz zacząć zarabiać więcej? - Hopekk94 - 26-09-2018 08:41

Napisalbys chociaz w czym mniej wiecej sie obracasz


RE: Chcesz zacząć zarabiać więcej? - maniek250 - 26-09-2018 08:44

Albo wwalisz sie w ponziaka albo będziesz tyrać do końca życia za 1200 zł ! Nie ma innej drogi xD


RE: Chcesz zacząć zarabiać więcej? - wilku93 - 26-09-2018 08:52

Hopekk94 dla zainteresowanych podałem link gdzie są informacje odnośnie biznesu, jeżeli chodzi już o szczegółową drogę co i jak robić po dołączeniu to oczywiście osobiście opiekuje się osobami, które dołączyły Smile

Ale nie widzę problemu aby w skrócie napisać o co chodzi:

Są 3 sposoby zarobku:

1) Polecanie (nie jest to obowiązkowe) ale osoby, które są polecone i mają matrycę w programie mają szanse, że od ich Sponsora spadnie im osoba do ich matrycy bez polecania !

2) Adpacki - paczki reklamowe, które wyrabiają 120% swojej wartości czyli dla przykładu: Paczka 50$ wyrabia +10$ w 3 miesiące, naliczania są co 15 minut każdego dnia dlatego mając większą ilość paczek zarabiają Ci więcej.

3) Punkty za kupione Paczki i matryce - w FutureNet jedynym wymogiem tak na prawdę jest obejrzenie 10 krótkich reklam dziennie, zajmuje to ok. 5-7 minut. W reklamy, które każdy codziennie ogląda możesz umieścić swój inny biznes np. kryptowaluty, stronę internetową, blog czy nawet kanał do youtube. Dzięki temu pozyskujesz nowych widzów / klientów / nowe osoby do innych stron Smile


Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - pytaj Smile


RE: Chcesz zacząć zarabiać więcej? - Xanter98 - 26-09-2018 08:56

Nikt tego nie usunie/zbanuje?


RE: Chcesz zacząć zarabiać więcej? - wilku93 - 26-09-2018 09:02

A dlaczego jeżeli jest to internetowy, stabilny biznes? Nie jest to piramida finansowa, UOKiK nie znalazło na to żadnych dowodów, poza tym nigdzie nigdy nikt kto dołączył nie przedstawił żadnych dowodów, że stracił kasę czy został okradziony, a dlaczego? Bo nikt nie został okradziony. Jedynie słowa hejterów, którzy czysto teoretycznie mówią jakie to jest złe, a nie mają na to żadnych dowodów.

Jeżeli coś nie odpowiada komuś to niech to oleje albo niech przedstawi dowody, a nie, że od razu, że Polak ma we krwi hejtowanie.


Chcesz zacząć zarabiać więcej? - MaLiN - 26-09-2018 09:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.