Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych (/Temat-NETFLIX-4K-POLSKIE-30-dni-24-7-tysiace-zadowolonych-158509)

Strony: 1 2


NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych - elmadzi199 - 25-09-2018 17:40

1.Nazwa przedmiotu : konto Netflix na okres 30 dni

2.Opis przedmiotu :
*30 dni subskrypcji
*polskie
*niewspółdzielone
*pełen okres gwarancji
*najwyższy pakiet premium UHD 4K na 4 urządzenia
*automatyczna wysyłka 24/7
*tysiące zadowolonych -> Komentarze do zweryfikowania <-

PROMOCJA DLA FORUMOWICZÓW -> KUP, PRZETESTUJ I WYSTAW POZYTYWNĄ OPINIĘ W TYM TEMACIE A PODEŚLĘ CI DRUGIE KONTO (HBO GO PREMIUM) GRATIS!
Świeże konta na zarabiam się nie liczą Smile

3.Zdjęcia :

4.Kontakt : wiadomość prywatna na forum lub formularz kontaktowy na stronie TaniePremium.pl

5.Cena : 9,90 PLN

6.Sposób zapłaty za przedmiot :
*automatyczna płatność Dotpay, szybki przelew lub blik ->>
http://taniepremium.pl/product/510246/NETFLIX-30-DNI-PREMIUM-POLSKIE-ULTRA-HD-4K
*konto otrzymasz do 60 sekund od zaksięgowania płatności, czyli natychmiastowo na meila podanego przy zakupie


RE: NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych - Arczit - 26-09-2018 08:33

Cytat:Świeże konta na zarabiam się nie liczą Smile

Poważnie? A Twoje konto jest jakie? 50 postów nabite w 2 dni. Jak ktoś jest odważny niech sprawdzi i da znać co i jak Smile


RE: NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych - elmadzi199 - 26-09-2018 09:58

(26-09-2018 08:33)Arczit napisał(a):  
Cytat:Świeże konta na zarabiam się nie liczą Smile

Poważnie? A Twoje konto jest jakie? 50 postów nabite w 2 dni. Jak ktoś jest odważny niech sprawdzi i da znać co i jak Smile

A co mam się przyczyniać do multikont na forum? Tygodniowo sprzedaję setki kont więc na pewno znalazłoby się przynajmniej kilka osób, które tworzyłoby nowe konto na forum dla gratisu, prezentu. To jest wartość dodana a Ty mi to wytykasz palcem? Śmieszne.

Co do mojej liczby postów to jest ich 7 dziennie i nie wiem jak Ty, ale ja wnoszę wartość na forum, ponieważ z moimi typami bukmacherskimi zarabia już co najmniej parę osób. Masz coś jeszcze do dodania?

Zapraszam do zakupów Smile


RE: NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych - Arczit - 26-09-2018 10:33

(26-09-2018 09:58)elmadzi199 napisał(a):  
(26-09-2018 08:33)Arczit napisał(a):  
Cytat:Świeże konta na zarabiam się nie liczą Smile

Poważnie? A Twoje konto jest jakie? 50 postów nabite w 2 dni. Jak ktoś jest odważny niech sprawdzi i da znać co i jak Smile

A co mam się przyczyniać do multikont na forum? Tygodniowo sprzedaję setki kont więc na pewno znalazłoby się przynajmniej kilka osób, które tworzyłoby nowe konto na forum dla gratisu, prezentu. To jest wartość dodana a Ty mi to wytykasz palcem? Śmieszne.

Co do mojej liczby postów to jest ich 7 dziennie i nie wiem jak Ty, ale ja wnoszę wartość na forum, ponieważ z moimi typami bukmacherskimi zarabia już co najmniej parę osób. Masz coś jeszcze do dodania?

Zapraszam do zakupów Smile

Poważnie? Nie ośmieszaj się, tak 7 postów dziennie przy czym jest to średnia. A wiesz jak działa tak skomplikowany algorytm? Bo ja widzę że wczoraj poleciałeś z 40 pościkami, czyli 80% tego co masz nabite Smile A więc moje określenie "nabite w 2 dni" jest pobłażliwe, powinno być w jeden dzień. Wnosisz wartość na forum? Odkopując wczoraj 20 tematów z przed 2 lat? Pozdro Smile


RE: NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych - elmadzi199 - 26-09-2018 11:01

(26-09-2018 10:33)Arczit napisał(a):  
(26-09-2018 09:58)elmadzi199 napisał(a):  
(26-09-2018 08:33)Arczit napisał(a):  
Cytat:Świeże konta na zarabiam się nie liczą Smile

Poważnie? A Twoje konto jest jakie? 50 postów nabite w 2 dni. Jak ktoś jest odważny niech sprawdzi i da znać co i jak Smile

A co mam się przyczyniać do multikont na forum? Tygodniowo sprzedaję setki kont więc na pewno znalazłoby się przynajmniej kilka osób, które tworzyłoby nowe konto na forum dla gratisu, prezentu. To jest wartość dodana a Ty mi to wytykasz palcem? Śmieszne.

Co do mojej liczby postów to jest ich 7 dziennie i nie wiem jak Ty, ale ja wnoszę wartość na forum, ponieważ z moimi typami bukmacherskimi zarabia już co najmniej parę osób. Masz coś jeszcze do dodania?

Zapraszam do zakupów Smile

Poważnie? Nie ośmieszaj się, tak 7 postów dziennie przy czym jest to średnia. A wiesz jak działa tak skomplikowany algorytm? Bo ja widzę że wczoraj poleciałeś z 40 pościkami, czyli 80% tego co masz nabite Smile A więc moje określenie "nabite w 2 dni" jest pobłażliwe, powinno być w jeden dzień. Wnosisz wartość na forum? Odkopując wczoraj 20 tematów z przed 2 lat? Pozdro Smile

Widzę, że strasznie Ci na czymś zależy. Ciekawe na czym.. 1) Konkurencja? 2) A może niespełnione ambicje bycia moderatorem? 3) Albo po prostu zwykłe pierdu pierdu.

Nawet jeżeli miałbyś rację to nadal przez parę dni wniosłem więcej wartości na forum niż ty przez 3 lata.. Ohhh. KO. beka
Daj już spokój beka

A jeżeli jest możliwość spełnienia tej prośby to prosiłbym moderatora o wyczyszczenie tego tematu z niepotrzebnych postów.


RE: NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych - piotrgk4 - 26-09-2018 11:33

@[elmadzi199] Czemu moderator ma czyścić temat? Osoba wypowiedziała swoje przemyślenia na temat tego że należy zachować ostrożność.
Również uważam że zaśmiecanie forum i odkopywanie tematów sprzed 2 lat żeby sobie nabić postów powinno być karalne warnem.


RE: NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych - elmadzi199 - 26-09-2018 12:43

Okej, racja. Tylko zachowanie ostrożności nic nie ma na szczęście tutaj do rzeczy, ponieważ podałem link do kilku tysięcy komentarzy pozytywnych z allegro, a transakcje są chronione przez dotpay oraz działalność gospodarczą. Jeżeli moderator uważa, że Wasze opinie na temat moich postów (a nie produktu) są niezwykle cenne to niech pozostaną. Ja zapraszam do zakupów i w sumie dziękuję za podbicie tematu Smile


RE: NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych - PremAccHack - 26-09-2018 13:32

Konto zawieszone nie bez powodu. Link to ja też mogę podać do komentarzy allegro.


RE: NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych - radmatuszewski - 26-09-2018 14:53

(26-09-2018 13:32)PremAccHack napisał(a):  Konto zawieszone nie bez powodu. Link to ja też mogę podać do komentarzy allegro.
Konto mogło zostać zawieszone właśnie dlatego, że gość sprzedaje właśnie konta Netflix. Allegro walczy ostatnio z tym.

Jeśli konto jest faktycznie jego to nawet kupiłem kiedyś od niego jedno z kont poprzez allegro i wszystko było ok.


RE: NETFLIX 4K POLSKIE 30 dni 24/7 tysiące zadowolonych - makecash - 26-09-2018 15:02

radmatuszewski - to ze kiedys kupiles konto to zmienia postac rzeczy... Jeszcze niedawno jak 3-4 msc. mozna bylo dostac konta nieblokowane. Teraz jak widac jedynie dzialajace na pc, lapku Wink