Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybka kasa dla kogoś z Nokia Lumia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szybka kasa dla kogoś z Nokia Lumia (/Temat-Szybka-kasa-dla-kogos-z-Nokia-Lumia-158508)



Szybka kasa dla kogoś z Nokia Lumia - Nowky - 25-09-2018 17:37

Oferuję 20-50zł za 15 min roboty PP, bank obojętnie. Tak jak w temacie. Nie mam Nokii Lumii, a potrzebuję ściągnąć aplikacje z Microsoft Store.

Twoje zadanie to ściągnąć małą aplikację i nagrać filmik (z drugiego tel, nie musisz nic mówić, nie potrzebuje głosu tylko obraz) jak przechodzisz przez wszystkie części aplikacji (około 15 screenów), możesz dodatkowo porobić screenshoty jeśli Ci się chce i wysłać mi plik wideo i screenshoty.

15 min roboty gdzie głównie będziesz czekał na wyrenderowanie filmu.

Potrzebuję ten filmik, bo muszę wykonać zlecenie, a nie wiem jak ta aplikacja wygląda. Na MS Store są screen'y, ale nie ze wszystkich części aplikacji.

Pozdrawiam.


RE: Szybka kasa dla kogoś z Nokia Lumia - paula2017 - 25-09-2018 17:44

Co to za aplikacja napisz pw


RE: Szybka kasa dla kogoś z Nokia Lumia - przemoprzemek4 - 26-09-2018 11:35

Daj znać na PW Smile


Szybka kasa dla kogoś z Nokia Lumia - Majka - 11-04-2019 08:52

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.