Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki portal pożyczek społecznościowych polecacie do zainwestowania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Jaki portal pożyczek społecznościowych polecacie do zainwestowania. (/Temat-Jaki-portal-pozyczek-spolecznosciowych-polecacie-do-zainwestowania-158468)



Jaki portal pożyczek społecznościowych polecacie do zainwestowania. - gortuz - 22-09-2018 23:21

Witam

Chcę zainwestować pieniądze w pożyczki społecznościowe. Jaki waszym zdaniem i z doświadczenia portal pożyczek społecznościowych ma największy % zysku na miesiąc i jakiś rodzaj odkupienia niespłacanej pożyczki lub zabezpieczenia zainwestowanych pieniędzy. Napiszcie też w jakich portalach pożyczek społecznościowych obecnie inwestujecie.


RE: Jaki portal pożyczek społecznościowych polecacie do zainwestowania. - Olszi - 23-09-2018 11:12

Jeśli ma być bezpiecznie to polecam Mintos, masz pożyczki z gwarancją wykupu. Tu masz poradnik:
http://zarabiam.com/Temat-Mintos-inwestowanie-w-pozyczki-z-gwarancja-wykupu-158474?pid=1804559#pid1804559

Jeśli ma być bardziej ryzykownie ale chcesz szybsze zyski to kokos.pl, finansowo.pl


RE: Jaki portal pożyczek społecznościowych polecacie do zainwestowania. - paula2017 - 23-09-2018 11:14

kokos Juz nie istnieje


RE: Jaki portal pożyczek społecznościowych polecacie do zainwestowania. - Krakersik - 23-09-2018 11:37

Na 100 % mogę Ci NIE polecić zakramini.pl Zero zabezpieczenia, nic nie warta windykacja, na 80% wtopiona kasa w błoto impreza


RE: Jaki portal pożyczek społecznościowych polecacie do zainwestowania. - djseiten - 09-03-2019 21:36

jakieś inne?


RE: Jaki portal pożyczek społecznościowych polecacie do zainwestowania. - drought - 12-03-2019 10:50

Mintos. Jeśli wybierzesz opcję z gwarancją wykupu inwestujesz w pewniaka bo jeśli ktoś nie spłaci pożyczki automatycznie system odda Ci pieniądze z Twoim %.


RE: Jaki portal pożyczek społecznościowych polecacie do zainwestowania. - rejwus15 - 12-03-2019 15:41

Chyba rzeczywście najbardziej opłaca się pobawić w tego mintosa Smile

Ja działałem kiedyś na finansowo i wtopiłem :/
Więc nie polecam!


RE: Jaki portal pożyczek społecznościowych polecacie do zainwestowania. - marmal - 13-03-2019 23:21

Zdecydowanie Mintos z gwarancją wykupu jeżeli chcesz spać spokojnie i nie przejmować się problemami pożyczkobiorców ze spłatą.