Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook (/Temat-Skracanie-linkow-zeby-nie-blokowalo-facebook-158467)

Strony: 1 2 3


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - chomik3 - 22-11-2018 21:34

No dokładnie, wstawiłem tylko link do tekstu na oficjalnym fanpage.


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - artzarab - 27-11-2018 14:47

Czytałem niedawno artykuł (wypowiedź osoby z FB), że zaczynają walkę z linkami (wszystkimi kierującymi poza FB), a dokładniej rzecz ujmując "chce abyśmy czytali FB, a nie inne rzeczy za jego pośrednictwem", stąd też bany, ograniczania zasięgów i inne ciekawostki ograniczające widoczność postów z linkami.
Więc nie liczę na to aby sytuacja się diametralnie zmieniła...można wpaść na jakiś pomysł, ale on znając życie będzie działał dość krótko. Tak łatwo jak było nawet pół roku temu już na pewno nie będzie.


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - marek_____ - 27-11-2018 18:24

Jest to jak najbardziej logiczne z punktu widzenia ich interesu, ale oznacza to, że musieliby banować fanpage wszystkich większych marek, które kierują na swoje strony domowe. Znając jednak życie, tu będzie działała zasada "duży może więcej" Big Grin.


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - artzarab - 28-11-2018 08:46

(27-11-2018 18:24)marek_____ napisał(a):  Jest to jak najbardziej logiczne z punktu widzenia ich interesu, ale oznacza to, że musieliby banować fanpage wszystkich większych marek, które kierują na swoje strony domowe. Znając jednak życie, tu będzie działała zasada "duży może więcej" Big Grin.


Oczywiście z jednej strony masz rację, ale w przypadkach fp stawiają na reklamę...jeśli nie zabulisz to nie pokażemy "twoich" treści...oj życie hehe
A co zauważyłem jeszcze na własnej skórze? Na jednym FP miałem nawet spoko zasięgi...to momentu gdy skusiłem się ostatnio na reklamę, wykupiłem i jakoś banglało, po zakończonej reklamie zasięgi spadły masakrycznie. I tu kolejna ciekawostka, jeśli FB widzi że stać Cię na reklamę bo ją wykupujesz to ograniczymy Ci zasięgi abyś płacił, bo w innym przypadku zasięgu nie będzie.