Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook (/Temat-Skracanie-linkow-zeby-nie-blokowalo-facebook-158467)

Strony: 1 2 3


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - SCM - 20-11-2018 11:01

tiny.pl\


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - MyLead.pl - 20-11-2018 12:07

Cześć @[Pemo21],
mamy skuteczny sposób do omijanie blokady linków przez Facebooka, co można zrealizować w prosty sposób poprzez krótki skrypt PHP. Znajdziesz go w napisanym przez nas artykule, dostępnym TUTAJ. Znajduje się tam również gotowy plik do pobrania - wystarczy go pobrać i dostosować, wrzucić na hosting, podłączyć darmową domenę .pl - i gotowe!

Polecamy zwłaszcza, że całość dostępna jest za darmo.


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - Patek - 20-11-2018 12:31

(20-11-2018 12:07)MyLead.pl napisał(a):  Cześć @[Pemo21],
mamy skuteczny sposób do omijanie blokady linków przez Facebooka, co można zrealizować w prosty sposób poprzez krótki skrypt PHP. Znajdziesz go w napisanym przez nas artykule, dostępnym TUTAJ. Znajduje się tam również gotowy plik do pobrania - wystarczy go pobrać i dostosować, wrzucić na hosting, podłączyć darmową domenę .pl - i gotowe!

Polecamy zwłaszcza, że całość dostępna jest za darmo.

chyba miałem pecha, bo mimo użycia domeny i waszego skryptu wyłapałem ban Sad


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - MyLead.pl - 20-11-2018 13:51

@[Patek],
sprawdzaliśmy to na kilka różnych możliwości i wszystko było zawsze oki. Nowa domena, z którą Facebook nie miał nigdy styczności? Poprawnie uzupełniony skrypt tak, jak pokazywała to instrukcja?


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - Patek - 20-11-2018 13:54

(20-11-2018 13:51)MyLead.pl napisał(a):  @[Patek],
sprawdzaliśmy to na kilka różnych możliwości i wszystko było zawsze oki. Nowa domena, z którą Facebook nie miał nigdy styczności? Poprawnie uzupełniony skrypt tak, jak pokazywała to instrukcja?

pw


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - MyLead.pl - 20-11-2018 14:23

@[Patek],
masz PW, po prostu błędne wypełnienie skryptu, jego odpowiednie wypełnienie rozwiąże problem Smile


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - chomik3 - 22-11-2018 15:36

Ja ostatnio dostałem bana na kilka domen po minucie od zamieszczenia linku na FP. Żadnych przekierowań tam nie było, żadnych nielegalnych materiałów - był link do bloga ze skrótami z meczów, link do strony o kotach - wszystkie domeny 3-4 miesiące, nigdy nie linkowane. A tu pierwszy link na oficjalnych FP i ban domeny...


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - marek_____ - 22-11-2018 17:06

Ja to samo - jeden link na jednej grupie przeszedł, a drugi link na drugiej grupie już ban na domenę od razu. Domena nowiutka, podpięta pod ofertę CPA. Być może problemem było to, że na obie grupy próbowałem wkleić identyczny post.


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - chomik3 - 22-11-2018 20:26

No widzisz... Ja miałem FP stworzony dla konkretnej strony, zareklamowałem ją na FB-ADS wydając kilka stów. A potem FB pokazało mi dupę i z automatu zablokowało domenę. Totalnie zniechęcili mnie tym do korzystania z ich reklam, bo po co wydawać hajsy na FP skoro i tak potem oficjalna strona dostaje bana w minute


RE: Skracanie linkow zeby nie blokowalo - facebook - marek_____ - 22-11-2018 21:02

Czyli nawet nie wrzucałeś w poście na grupach linka bezpośrednio, tylko umieściłeś linka w poście na swojej stronie, a potem udostępniałeś w grupach ten post? I za takie coś ban na domenę? FB naprawdę ostro przesadza.