Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? (/Temat-Dlaczego-chcecie-zarabiac-przez-internet-158466)

Strony: 1 2 3


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - azzaz - 24-09-2018 01:08

Nom wprowadzają niestety :/ Tylko czy w momencie, w którym będziemy uczciwi i nie powykorzystujemy innych metod to to cokolwiek zmieni. Masa i tak będzie robić swoje. W momencie, w którym ludzie mają perspektywe, albo wykręcenia w ten sposób kilkunastu i więcej tysięcy miesięcznie(takie niektórzy mają wyniki jadąc na czystym blackhacie teraz), albo utraty reputacji to wybierają to pierwsze. Osobiście mam mieszane podejście do tego. Zdarzało mi się czasem naginać regulaminy, ale nigdy nie robiłem tego tak, żeby osoba wchodząca na mają stronę była perfidnie oszukana tzn. wszystkie produkty jakie reklamowałem zawsze były prawdziwe i nikt kto przez moje strony cokolwiek kupował oscamiony nie został, ale techniki promocji nie zawsze były do końca regulaminowe i wzorcowe.


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - rachman - 24-09-2018 08:12

Wiadomo że uczciwi będą póki co na końcu. Tylko jakby każdy tak miał myśleć to z drugiej strony proces dochodzenia do normalności nigdy nawet by się nie zaczął Wink Trzeba balansować jakoś... i mieć nadzieję że "kozaki" nie rozwalą kolejnych metod zarabiania. SMS się dostało, pp finansowe też wielu już się źle kojarzy itd. Może kiedyś społeczeństwo dojrzeje i będą kombinować - bo będą zawsze - ale bez przesadyzmu Wink


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - Cencik16 - 24-09-2018 11:11

Zarabiając w internecie zaczynając ok. 16 roku życia do 18 (teraz za miesiąc 19), zarabiałem po to, aby od mamusi nie brać już 'kieszonkowego' i udało mi się to, przez póltora roku nic nie brałem, miałem na własne wyjścia na swoje zachciany, tatuaż na całą rękę itp. Teraz to po prostu, żeby mieć, nigdy nic nie wiadomo Big Grin


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - MichaelOneDollar - 24-09-2018 12:24

Zarabianie (czy w realu czy w necie) to moja pasja. Najbardziej lubię ten etap przed powstaniem projektu: Analizowanie, ocena konkurencyjności, potencjału danego pomysłu. Później patrzenie jak z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej, to tak jak patrzenie na dziecko które stawia pierwsze kroki czy mówi swoje pierwsze słowa - Rozpiera mnie duma i rozwijam dalej swoje "dziecko".

W internecie jest mnóstwo możliwości zarabiania czy dorabiania. Nigdy nie wiadomo co przyniesie nam przyszłość, a mając wiele projektów generujących pieniądze, obniżamy ryzyko problemów finansowych. Niech nawet padną 2-3 projekty z 20 działających, to nie umrze się z głodu.


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - rachman - 24-09-2018 12:27

@Cencik16 ech mi przypomniałeś szczenięce lata jak netu nie było a kasę na lizaki itp. by nie wołać na rodziców zdobywaliśmy z kumplami sprzedając butelki Wink


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - MiKrY - 24-09-2018 17:24

Technikum, 16lat. Głównie żeby coś dorobić, czasami pozbierać na np. gry czy jakiś sprzęt. A internet głównie dlatego, że chodząc do szkoły nie ma zbytnio jak zarobić, a po szkole zawsze można posiedzieć przy kompie i ogarnąc jakieś sposoby Wink


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - azzaz - 24-09-2018 20:32

(24-09-2018 08:12)rachman napisał(a):  Wiadomo że uczciwi będą póki co na końcu. Tylko jakby każdy tak miał myśleć to z drugiej strony proces dochodzenia do normalności nigdy nawet by się nie zaczął Wink Trzeba balansować jakoś... i mieć nadzieję że "kozaki" nie rozwalą kolejnych metod zarabiania. SMS się dostało, pp finansowe też wielu już się źle kojarzy itd. Może kiedyś społeczeństwo dojrzeje i będą kombinować - bo będą zawsze - ale bez przesadyzmu Wink

Oby bo jak na razie to Ci kombinujący narzucają tempo, a przynajmniej na socialach Wink


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - rachman - 24-09-2018 20:34

Na socialach przede wszystkim bo szybciej się dociera do ludzików a stworzenie stronki wymaga jakiejś wiedzy mniejszej/większej no i czasu na SEłO Wink a tego tygryski nie lubieją Wink


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - azzaz - 24-09-2018 20:41

Nom to już jest dużo trudniejsze. W google wysoko tego typu rzeczy są w większości przypadków tylko jak wykupią reklamę na adwordsach Wink


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - AssenCreated - 24-09-2018 23:19

A kto by niechciał? Zarobione pieniądze można wydać na jedzenie, picie, a także drobne marzenia oczywiście jak kto zarabia ... Dodatkowy zarobek niezaszkodzi