Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? (/Temat-Dlaczego-chcecie-zarabiac-przez-internet-158466)

Strony: 1 2 3


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - rachman - 23-09-2018 15:38

@azzaz ja raczej własne stronki tworzę a sociale słabo ogarniam ale właśnie o to chodzi że fajnie się patrzy jak coś coraz lepiej widoczne, odwiedzane, ludziki korzystają a nam coś wpada z tego do portfela Smile Satysfakcja że coś się kręci i kasa z tego. U mnie kasa choć wiadomo potrzebna to nie jest priorytetem. Ciągle szukam, zaczynam co rusz to nowe projekty, lubię tworzyć a jak już na ukończeniu jest to niestety mało promuję... ale to nie nygustwo... to dysfunkcja systemu motywacji Wink


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - Lexiw - 23-09-2018 15:43

Sprawia mi to przyjemność, mogę to wykonywać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze Smile

Nie planuję tego traktować jako głównej formy zarobku, bo niestety bardzo dynamicznie się tutaj wszystko zmienia i rzadko zarobki są stałe.


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - rachman - 23-09-2018 15:48

Zależnie od formy zarobkowania - niektórzy mają pewne szanse stworzenia dochodu pasywnego a raczej jego namiastki. Kiedyś było o to łatwiej. Teraz nie wystarczy postawić stronki, podlinkować i zbierać owoce... Siedzę długo w tym i faktycznie dynamika zmian rośnie Undecided


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - buciu52 - 23-09-2018 16:59

zarabianie przez internet sprawia mi przyjemność. Fajnie mieć dodatkowe źródło dochodów, nie ukrywam, że chciałbym utrzymywać się tylko z pieniędzy zarobionych w sieci. Dałoby mi to więcej czasu na pasję, i przede wszystkim robiłbym to co lubię Smile


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - Bartezx1997 - 23-09-2018 17:21

Dlatego, że nie zamierzam spędzić reszty życia na etacie, pracując na czyjś sukces, zamiast na własny.


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - KaCC - 23-09-2018 17:35

U mnie podobnie jak u większości tu udzielających się, zawsze można sobie coś dorobić na boku przy okazji ucząc się nowych rzeczy Smile


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - wojtek113 - 23-09-2018 18:06

zarabianie przez internet zainteresowało mnie, ponieważ zawsze chciałem mieć pieniądze pracując w domu. W dużym stopniu pomogła mi w tym szkoła, na którą zmarnowałem tak dużo czasu. Z każdym dniem chodząc tam, uświadamiałem sobie, że to nie dla mnie. Chciałem też pokazać wszystkim, że się da.

Dziś nikomu nic nie chcę udowadniać. Wiem, że można wszystko jedynie co nas ogranicza to my sami. Kocham taką prace, i nie wyobrażam sobie innej, to część mnie. Dodatkowo umożliwia mi to rozwijać się w taki sposób jaki chcę. Praca na etacie by mi to w dużym stopniu uniemożliwiła.
Jakie mam oczekiwania? Nie chcę zarabiać milionów. Wystarczy tyle, aby starczyło na życie, które jest w sumie drogie Lol ze względu na ogromną listę celów, które chcę spełnić do 23 roku życia (obecnie 21) Smile


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - Patek - 23-09-2018 19:18

Dla mnie to chęć dorobienia sobie na boku, spędzenie wolnego czasu na czymś pożytecznym. Póki co zarabiam grosze w internecie, ale mam nadzieję że będzie coraz lepiejSmile


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - azzaz - 23-09-2018 19:55

Tworzenie stronki i podlinkowanie oczywiście nie wystarczy w większości przypadków. To wynika z tego, że konkurencja bardzo wzrosła + wiele starych sposobów się już po prostu wypaliło, albo są dużo trudniejsze np. PPA, na którym ludzie kiedyś robili majątki powoli umiera, widząc okienko ,,wyślij sms" bardzo dużo osób od razu wyłącza taką stronę bo kojarzy się z nieświadomym aktywowaniem subskrypcji mimo, że wbrew powszechnie powielanym opiniom w tym tu na forum na smsach da się zarabiać uczciwie. Standardowe linkowanie strony z informacjami, które każdy wie i są wszędzie niewiele daje, natomiast umieszczanie na tej stronie czegoś własnego, unikatowego. Czegoś czego nigdzie nie ma i przedstawienie tego w unikalny sposób może zaowocować dobrą reklamą viralom. Teraz dużo, dużo ważniejszy niż kiedyś jest branding. Branding jest teraz tak właściwie podstawą przy tworzeniu stron internetowych i promowaniu ich podczas gdy kiedyś wystarczyło naskrobać małego landing paga. Przy działaniu na whitehacie dobrze jest wg. mnie teraz właśnie na tworzeniu marki się skupić. Nawet w blackhacie teraz ludzie, którzy zarabiają większe pieniądze wykorzystują z reguły branding tylko, że cudzy. Nawet wczoraj widziałem całkiem dobrze odbieraną przez ludzi reklamę, więc koleżka zarobił, w której Doda poleca jakieś kremy na zmarszczki. Oczywiście, każdy obeznany z tematem zarabiania w itnernecie wie, że Doda o takich reklamach nawet nie ma pojęcia. Przeglądając sobie domeny widziałem, że baaardzo dużo jest zaraejestrowanych doment typu: biedrouka, czy konkurswlidl. Ludzie z tymi domenami po prostu jadą sobie na markach, które już istnieją na skróty bo to działa. Marka jest w obecnych czasach bardzo ważnym czynnikiem zarabiania w internecie. Można ją albo powoli budować, albo próbować w kółko złotego strzału aż któraś się przyjmie przy pomocy dobrych reklam viralowych, albo ukraść tą markę komuś(czego oczywiście nie polecam).


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - rachman - 23-09-2018 19:55

Będzie tylko nie odpuszczaj @Patek, każdy z nas zaczynał od czegoś...

@azzaz no tak. Dziabanie na czyjejś marce daje efekty ale niesie ryzyko że ktoś się wkurzy Wink Poza tym psuje to trochę zarabianie bo ludzie kojarzą zarobek w sieci coraz częściej z oszustwami Undecided Potem takie acta czy inne g... wymyślają i łatwiej ludziom wcisnąć że muszą się bronić przed oszustami i podszywaczami którzy łamią prawa autorskie Wink