Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? (/Temat-Dlaczego-chcecie-zarabiac-przez-internet-158466)

Strony: 1 2 3


Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - rachman - 22-09-2018 21:42

Dlaczego zainteresowało Cię zarabianie przez internet lub próbujesz w ten sposób zarabiać?

Jakie masz oczekiwania - np. chcesz sobie tylko dorobić, zbierasz na coś czy jednak dążysz do tego by ta forma zarobkowania była jedyną?

Jak możesz podaj mniej więcej przedział swojego wieku, nie musi być konkretnie - wystarczy np.: gimnazjum/szkoła średnia/20-30 lat/itp.


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - Captain - 22-09-2018 21:48

Dziwne pytanie. Przecież to oczywiste, że prawie każdy by wolał pracować sobie wygodnie w domu przed komputerem zamiast wstawać bardzo wcześnie rano i jeździć do w wielu przypadkach nielubianej i stresującej pracy etatowej.
Z tymże zarabianie w internecie takich kwot jak na etacie jest dużo trudniejsze, a przede wszystkim nikt nie gwarantuje zarobków i może się udać albo nie udać, a pensje na etacie masz gwarantowaną, dlatego tylko garstka internetowych zarabiaczy może się z tego w pełni utrzymać.


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - rachman - 22-09-2018 21:57

Tak jak napisałeś - prawie każdy. Do tego zmierzam by poznać także powody tej "reszty osób" i dlatego zadałem konkretne a nie dziwne pytania. Mnie interesują konkretne powody a nie ogólniki - tyle to sam się domyślam a teraz czekam na wypowiedzi forumowiczów Cool

Nie sprowadzaj proszę rozmowy na przewagę, czy sens zarabiania w sieci Wink Chcę poznać powody użytkowników. Twój powód rozumiem jest taki jak większości - czyli wygoda, wolność, mniej stresu - dzięki za info Wink


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - twardy - 22-09-2018 21:58

Slyszalem, ze smierc z glodu jest bardzo bolesna.


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - lever - 22-09-2018 22:04

U mnie to po prostu jest to chęć przyspieszenia realizacji mojego celu głównego, jakim jest budowa domu. A przy okazji dużo się uczę czytając forum i próbując nowych metod zarabiania.


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - rachman - 22-09-2018 22:12

@twardy na szczęście coraz więcej osób podobno szama pranę/energię/światło itp. jeśli więc ludzkość w tym kierunku pójdzie - może w przyszłości będzie można Sex głód Wink

@lever to wymaga większych kwot także powodzenia Smile Też sporo się dowiedziałem, ciekawe metody można samemu wymyślić na podstawie przeczytanych tu poradników i dzienników.


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - Krakersik - 22-09-2018 23:07

Liczę że będę mógł w końcu rzucić robotę w fabryce na produkcji. Kupię nowy samochód, motocykl 125'tke, PS4... wiele wiele innych Heart
Po prostu będę żył trochę wygodniej niż ja w młodości. Takie tam Rolleyes


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - tumcio1234 - 23-09-2018 02:36

Trudno pogodzić studia z dobrze płatną pracą, więc dorabiam sobie na boczku Wink


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - azzaz - 23-09-2018 14:48

Na początku miałem motywy takie jak poprzednicy, ale teraz to po prostu dlatego, że to lubię. Budowanie własnych stron, kombinowanie na social mediach, żeby łapać ruch, rankowanie strony etc. Nie wiem to jest fajne uczucie, kiedy przykładowo ludzie piszą i walą do social mediów wiadomościami, posiada się własną stronę internetową wysoko i jest ta świadomość. Rok temu nie potrafiłem nic, a teraz od zera można postawić stronę, ją promować na socialach i mieć większe zasięgi niż tvp czy tvn Wink


RE: Dlaczego chcecie zarabiać przez internet? - Olszi - 23-09-2018 15:06

Jak zaczynałem zarabianie w necie to chodziłem jeszcze do szkoły średniej, nie miałem dochodów, kieszonkowego też nie a wiadomo coś tam kasy było potrzebne, chociażby na wyjście z kolegami na piwko Big Grin

Dzisiaj pracuję za granicą, zarabiam nie najgorzej a mimo tego dalej staram się zarabiać przez neta? Dlaczego? Myślę, że chęć stałego wzbogacania się.