Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep internetowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Sklep internetowy (/Temat-Sklep-internetowy-158444)



Sklep internetowy - zaklinakase - 21-09-2018 21:44

Witajcie, planuję założyć sklep internetowy z kosmetykami do włosów (dobre, oryginalne marki). Chciałbym, aby strona w miarę szybko się wybiła i proszę was o polecenie sposobów na pozyskanie klientów w internecie. Sklep na popularnym woocommercie (na początek ~500 produktów), pomijając właściwą optymalizację strony i zabiegi seo (opisy produktów, blog, słowa kluczowe), social media jakie opcje polecacie do rozważenia?

Myślałem np. o sieciach afiliacyjnych (tylko czy ludzie będą chętni do promowania tak małego w dodatku nowego sklepu?) - z myślą przewodnią na PPS. Tylko nie wiem czy nie zniszczyłoby mi to strony, jakby się ktoś rzucił i zaczął spamować w każdym zakątku internetu to by strona mogła dostać kary od google.


RE: Sklep internetowy - rachman - 21-09-2018 22:15

PPS? Nie powinno być CPS?

Jak masz kaskę to jednocześnie pomyśl o jakiejś akcji SEM. Nim zaczną się wejścia na stronę może minąć czasu - nie sprawdzałem konkurencji ale jak znajdziesz kogoś dobrego to koszta się zwrócą i zarobisz nim SEłO zadziała Wink

Co do zaspamowania netu - jeśli wybierzesz dobrą firmę afiliacyjną a nie byle serwis nastawiony na prowizje to zjawisko nie powinno być zbyt wielkie bo takowe zabraniają spamu, możesz go zgłaszać i zareagują, poza tym sam możesz określić warunki i powinni wywalać spamerów nie chcąc zrobić sobie złej opinii wśród sklepów.
Złe linki można blokować w narzędziach googla więc też weź to pod uwagę. Spamu nigdy nie unikniesz bo konkurencja czasami nie gra fer.

Póki co zdobywaj wartościowe linki różnego rodzaju. Zróżnicuj linki zdobywając linki takie jak fora, blogi, media społecznościowe, linki nieklikalne w plikach txt/pdf itp., trochę to ustabilizuje pozycję myślę na wszelki wypadek Wink


RE: Sklep internetowy - zaklinakase - 21-09-2018 22:29

Ktoś może polecić godne polecenia serwisy CPS do promowania strony/produktów? Kiedyś sprawdzałem parę, w kilku się rejestrowałem, ale trudno wybrać najlepszy, gdzie ludzie mają "pozytywną" mentalność.

O co chodzi z linkami nieklikalnymi w plikach txt/pdf?


RE: Sklep internetowy - rachman - 21-09-2018 23:22

Cytat:O co chodzi z linkami nieklikalnymi w plikach txt/pdf?
O SEO stanowi nie tylko ile masz linków klikalnych prowadzących do swojej strony. Warto mieć zróżnicowane linki i informacje w sieci. Niech gogiel myśli że ludziska piszą o Twoim sklepie wszędzie a nie tylko linkują po forach. Logiczne? Wink Jest duuuużo czynników wpływających na pozycję strony. Niektóre mają przyjmijmy 100 pkt ważności inne mniej. Takie linki nieklikalne może nie mają 100 pkt ale nie są na samym dole - poza tym gogiel idzie w kierunku by było jak naturalniej. Naturalnie jest jak ktoś podzieli się linkiem na fejsie, poda w mailu info, napisze na murze "aj low sklep z loczkami" Wink , ale też naturalnie jest jak ktoś gdzieś wspomni w artykule o Twojej stronie... Wszystko musi być klikalne? NIE. Wręcz są informacje że takie adresy nieklikalne mają może nie znaczące ale jednak mają znaczenie. Bot przez taki nieklikalny link nie wejdzie ale w serpach zapisze punkcik że piszą o tej stronie. Im więcej różnych info wzmianek o adresie tym naturalniej. Bez szaleństw ale parę linków gdzieś wrzucić możesz. Zresztą klikalne też możesz w pdf/doc, na stronach nieklikane możesz. Podobno bot zbiera info że była wzmianka o adresie mimo że nie wejdzie to sobie to "odhaczy" Wink Tak czytałem na dobrych seło stronkach.