Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana nazwy fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zmiana nazwy fanpage (/Temat-Zmiana-nazwy-fanpage-158430)

Strony: 1 2


Zmiana nazwy fanpage - Thinker - 21-09-2018 07:42

Hej!
Otóż mam mały problem. Próbuje zmienić nazwę fanpage lecz facebook ciagle odrzuca moje wnioski i uzasadnia je tak ze nazwa strony nie może być zmieniona na nazwę która zmienia tematykę strony a moja zmiana kompletnie jej nie zmienia... Nie wiem już jak mam sobie z tym poradzić. Nazwa fanpage to „Najlepsze pomysły na tatuaże” a chce zmienić na „Jestem za akceptacja tatuaży w pracy”


RE: Zmiana nazwy fanpage - rachman - 21-09-2018 09:50

To że nada o tatuażach to nie do końca nie zmieniasz. Tu pomysły na tatuaże - tu jakaś misja by pracodawcy nie czepiali się ich. To co innego mimo że "przedmiot" ten sam.
To boty czy ludzie zatwierdzają? Człowieka nie przekonasz raczej ale bota - zmienić jakoś nazwę może przejdzie?


RE: Zmiana nazwy fanpage - azzaz - 21-09-2018 10:37

najlepsze pomysły na tatuaże -> najlepsze pomysły na tatuaże w pracy -> najlepsze pomysły na tatuaże akceptowane w pracy -> pomysły na zaakceptowanie tatuaży w pracy -> jestem za pomysłem o zaakceptowaniu tatuaży w pracy -> jestem za akceptacją tatuaży w pracy. W ten sposób to może przejdzie po jakimś czasie. Na fb wszystko sprawdzają boty, nawet weryfikacje kont dokumentem tożsamości. Ewentualnie, jeżeli nie masz nic na sumieniu i nie przeszkadza ci większe zainteresowanie facebooka możesz też napisać do supportu o sprawdzenie ręczne. Tutaj bot odrzuca bo zgadza mu się tylko jedno słowo. ,,Tatuaż" bot ocenia to tylko liczbowo/statystycznie. Widzi, że są 4 słowa z czego jedno to tatuaże i w następnym jest 5 słów z czego tylko jedno było wcześniej.


RE: Zmiana nazwy fanpage - rachman - 21-09-2018 10:41

Też tak myślałem jeśli to bot to tylko 1 wyraz podobny i to w innej formie. Nikłe podobieństwo dla algorytmu.


RE: Zmiana nazwy fanpage - azzaz - 21-09-2018 11:00

Nom przy tego typu rzeczach to boty trochę utrudniają sprawę, ale jak się pozna mniej więcej algorytm facebooka to można to nieźle na swoją stronę przeciągać i robić tam rzeczy, na które człowiek nigdy by się nie zgodził Cool


RE: Zmiana nazwy fanpage - rachman - 21-09-2018 17:49

Dokładnie. Na bota sposób zawsze się znajdzie.


RE: Zmiana nazwy fanpage - Thinker - 21-09-2018 22:10

Zostawiłem jedno i dwa słowa zd starej nazwy i nadal błąd ;/


RE: Zmiana nazwy fanpage - azzaz - 23-09-2018 14:50

No tutaj trzeba kombinować na różne sposoby. Fb ma to do siebie, że ciężko się u niego doszukać logiki. Ewentualnie zawsze można spróbować napisać do supportu o sprawdzenie ręczne.


RE: Zmiana nazwy fanpage - Thinker - 01-10-2018 09:43

A zmiana ostatniego słowa na „zakupy” zamiast „tatuaże” jest jakos możliwa?


RE: Zmiana nazwy fanpage - polskitrader - 12-10-2018 20:49

Wszystko jest możliwe, tylko to trzeba dobrze dobierać jedno słowo, tak by wykluczać kolejne stare i dodawać kolejne nowe. Ja zmieniłem kiedyś w miesiąc nazwę fp i obecnie nie zawiera ani jednego słowa ze starej nazwy. Jest to na prawdę uciążliwe i czasochłonne, ale się da.