Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PROMOCJA!] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PROMOCJA!] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA (/Temat-PROMOCJA-SkyTower-FX-Strategy-Poradnik-Oprogramowanie-EA-158406)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Ropsont - 30-03-2020 13:21

(29-03-2020 17:50)Zagee napisał(a):  Cześć,
@Ropsont odezwałem się na pw w kwestii zakupu poradnika. Z racji tego co piszesz powyżej (być może jakieś kłopoty ze skrzynką, albo zalew wiadomości) zostawiam ślad również tu.

Dopiero jestem na forum. Odpisałem Ci na wiadomość.

Oczywiście od razu mówię, że w przypadku gdy nie odpiszę na czas, to osoba która napisała wiadomość wcześniej niż przed pierwszym Kwietnia ale odpisałem dopiero po tej dacie (Np. z uwagi na nieobecność), to potraktuję tę osobę jeszcze na starych zasadach.

Jutro do północy można jeszcze wysyłać PW. Następnie sprzedaż będzie czasowo wstrzymana, aż do wydania nowej wersji.


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - kamil1986 - 16-04-2020 16:28

@Ropsont jak idą prace nad aktualizacją? Orientacyjnie znasz już datę premiery nowej wersji? Wiem , że po świętach Wink ale zaglądam tu co dnia czy coś się zmieniło w temacie a myślę , że nie jestem jedyny, który oczekuje na mały updateSmile


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Ropsont - 16-04-2020 16:37

(16-04-2020 16:28)kamil1986 napisał(a):  @Ropsont jak idą prace nad aktualizacją? Orientacyjnie znasz już datę premiery nowej wersji? Wiem , że po świętach Wink ale zaglądam tu co dnia czy coś się zmieniło w temacie a myślę , że nie jestem jedyny, który oczekuje na mały updateSmile

Wszystko jest już właściwie przygotowane, dzisiaj zajmuje się podziałem rozdziałów według najlepszej kolejności - jest to wbrew pozorom sztuka przy poradniku o FX, który ma być i dla laików i dla obeznanych w temacie. Potem wlecą kwestie estetyczne (Też są ważne, nie chce tego wydawać niechlujnie), przez weekend sprawdzanie błędów i dopieszczanie i myślę, że jak pójdzie bardzo dobrze to premiera będzie w niedzielę. Jeśli gorzej to poniedziałek, maksymalnie wtorek możecie się spodziewać otwarcia sprzedaży. W międzyczasie w weekend muszę zająć się jeszcze modernizacją grupy Discord, bo pewne rzeczy także tam muszą być poddane "renowacji".


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - kamil1986 - 16-04-2020 20:29

(25-10-2019 09:36)EfectiveWork napisał(a):  Od czwartku również tam jestem Wink Podzielę się tutaj opinią gdy juz przyswoje wszystkie informacjęSmile Sama grupa jest mega pomocna z gigantyczną wiedza. Jestem pewny że dzięki tej inwestycji będę w stanie pasywnie zarabiać fajne kwoty w perspektywie przyszłości. Z mojej strony zrobie wszystko aby osiągnąć odpowiednie wyniki.

@EfectiveWork Możesz przekazać swoje spostrzeżenia z pracy z systemem? Długo obserwowałeś wątek i analizowałeś zanim postanowiłeś dołączyć. Twoja opinia byłaby pomocna dla wielu osób.


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Ropsont - 27-04-2020 19:36



AKTUALIZACJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

SPRZEDAŻ JEST PONOWNIE OTWARTA

WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ NA PIERWSZEJ STRONIE TEMATU TUTAJ






RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - ziolowytomek - 13-09-2020 13:21

Xpokerface


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Ropsont - 23-11-2020 21:45

Do poradnika zostało teraz wydane rozszerzenie, które oczywiście dostępne jest dla Wszystkich członków grupy za darmo w cenie jednorazowego dostępu. Umożliwia ono codzienną grę na wydarzeniach i będzie sukcesywnie rozwijane Cool

Jako, że dostałem kilka podobnych pytań na PW to przypominam w temacie - Tak, poradnik jest napisany w taki sposób, że można zacząć od zera. Wiadomo, że czas Pandemii zmienił rynek ale nie znaczy to, że nie da się zarabiać. Trzeba myśleć jak zresztą we wszystkim. Jest trudniej ale cała struktura systemu i grupy cały czas funkcjonuje i nikt się z niczym "nie zwija" jak niektórzy błędnie zinterpretowali. Dziennik zdarzy mi się uzupełnić czasem z opóźnieniem bo mam mnóstwo swoich zajęć. Niczego nie porzuciłem i porzucić nie zamierzam Cool Forex jest moim konikiem i nim pozostanie. Cool

W przypadku wszelkiej maści dodatkowych pytań, zapraszam na PW.


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Ropsont - 30-12-2020 21:30



Proszę Państwa, jako że kończy się rok - Potwierdzam Aktualność Oferty. Teraz jest najlepszy moment żeby dołączyć do grupy i zacząć edukację. Gdy minie Styczniowy okres na rynki wróci większa zmienność, co będzie przekładało się na wyższe potencjalne zyski do osiągnięcia. Mam przygotowane dodatkowe narzędzia i rozszerzenia. Warto jest nauczyć się wszystkiego w porę, by potem śmiało polować na lepsze okazje i konkretne momenty w rynku, a na tym opiera się właśnie system SkyTower-FX.

Mam kilka ASów w rękawie, które ulepszałem w poprzednich miesiącach w czasie Pandemii. Chwilowo dostęp jest jednorazowy i dożywotni, lecz jako że stawiam na zdecydowany rozwój, to nie wykluczam w przyszłości podziału na sekcje odnóg strategii gdy zrobi się zbyt wiele wariantów (Zaczerpniętych między innymi rozszerzeń z dawnych Opcji Binarnych - tutaj rozważam także możliwość kopiowania sygnałów jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem). Przypominam, że prawo nie działa wstecz i kto dołączy teraz, to dożywotnio będzie mieć dostęp do wszystkiego na grupie (W tym wszystkich nowych sekcji). Gdy pojawią się dodatkowe odnogi oparte tylko na samym Money Management ale z osobnymi narzędziami, to nie wykluczam wprowadzenia dodatkowych opłat dla konkretnych mentoringów. Warto więc tym bardziej zastanowić się nad dołączeniem jeszcze przed końcem roku. Cool Jest to obecnie inwestycja nie tylko w poradnik ale w przyszłość - wartościowe treści są i będą tam stale rozwijane.






RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Ropsont - 18-02-2021 19:17

Potwierdzam Aktualność Oferty. Wkrótce odbędzie się najprawdopodobniej kolejna aktualizacja poradnika wraz z podziałem na osobne sekcje. Strategia jest cały czas rozwijana oraz ulepszana, a do tego wraca wyższa zmienność rynkowa. Byki w natarciu - zapowiada się rok zdecydowanie ciekawszy niż poprzedni. Przypominam iż zakupiony dostęp jest jednorazowy i dożywotni - na ten moment bez ukrytych abonamentów. Nie zaprzeczam wprowadzenia takowych w przyszłości dla sekcji sygnałowych (Jeśli ostatecznie takowe powstaną). Oczywiście nie będzie to dotyczyć osób, które nabyły dostęp wcześniej, zgodnie z informacjami zawartymi w pierwszym poście tematu.



RE: [PROMOCJA!] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Ropsont - 05-03-2021 20:31



UWAGA! Z POWODU NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI, PRZECENA DOSTĘPU DO GRUPY → ZNIŻKA Z 4000 PLN DO KWOTY 2290 PLN!



Zbliża się czwarta aktualizacja poradnika. Z uwagi na rozrastającą się społeczność oraz opracowywane hybrydy strategii z wykorzystaniem tego samego Money Managment'u, już niedługo dostęp będzie podzielony na sekcje w zależności od konkretnej gałęzi. Cena po aktualizacji zostanie rozbita na kilka sekcji z możliwością pojedynczego zakupu każdej z nich, bądź całości po niższej cenie. Oczywiście dostępy wykupywane osobno będą kosztowały drożej. Do czasu wydania aktualizacji ogłaszam obniżkę o prawie połowę ceny! TANIEJ JAK TERAZ JUŻ NIE BĘDZIE! Przy zakupie przed aktualizacją, dostępy do wszystkich przyszłych sekcji będą dożywotnie, jak to zawsze miało u mnie miejsce. Płacisz raz - dostajesz całość, nawet jeśli wykorzystasz ją w wieku 99 lat. Aktualizacja zostanie wtedy dostarczona za darmo. A co znajdzie się w czwartej wersji? Inne odnogi klasycznego SkyTower-FX oraz Live-Trading Chaty do wspólnej analizy, w której również będę uczestniczył. Znajdujemy się w wielkiej Hossie, która jest następstwem kiepskiego roku 2020, więc okazji na rynku jest naprawdę wiele - kolejne rysują się przed nami.



PROMOCJA >>> 4000 PLN2290 PLN!