Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PROMOCJA!] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PROMOCJA!] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA (/Temat-PROMOCJA-SkyTower-FX-Strategy-Poradnik-Oprogramowanie-EA-158406)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - synpl - 07-08-2019 09:17

(07-08-2019 05:46)EfectiveWork napisał(a):  @[jarunioo7]Bardzo fajne zagrania i wyniki. Tutaj jednak Twoja stawka robi bardzo duże znaczenie. Co byś powiedział osobom które na start mogą poświęcić maksymalnie 3000 zł opierając się tylko na strategii zawartej w poradniku nie mając żadnej wiedzy na temat forexa ?
Odpowiem za Jarka, nie liczy się stawka, liczy się podejście do strategii i chłodna głowa. Będziesz sumienny to dojdziesz do stawki 10k, osobiście zagrałem za 500$.
Wynik:
https://prnt.sc/opfk8e


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - eden16 - 07-08-2019 09:25

Polecam zakup Sky, nie jest to sam poradnik, a całe społeczeństwo, grupa Discord, która robi mega robotę, jak ktoś chce się rozwijać i nie stać w miejscu, to tędy droga, bo tak na prawdę wiele można się nauczyć. Jeżeli chodzi o sam aspekt finansowy, dwa ostatnie dni przyniosły mi 0,6 btc, także uważam za mega wynik.


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - EfectiveWork - 07-08-2019 14:44

No cóż chyba będzie trzeba zaryzykować pomimo całkowitego braku wiedzy na temat Forex. Ale dlaczego mam nie poznać nowej dziedziny ? Bardzo poważnie zaczynam się tym interesować. Napisałem na GG parę pytań więc jak coś autorze poradnika czekam jeszcze na kontakt i na odpowiedzi na komunikatorze.


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - dzejzi - 22-08-2019 14:17

Mam takie pytanie.

Podczas aktualizacji swojego dziennika powtarzasz, że gra u brokera bez dzwigni 1:500 nie ma sensu. W takim razie czy mimo to warto inwestować w poradnik i szukać zbliżonego brokera do Twoich wymagań, czy jednak jest szansa ugrania pare procentów na niższych lewarach?


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Ropsont - 22-08-2019 14:35

(22-08-2019 14:17)dzejzi napisał(a):  Mam takie pytanie.

Podczas aktualizacji swojego dziennika powtarzasz, że gra u brokera bez dzwigni 1:500 nie ma sensu. W takim razie czy mimo to warto inwestować w poradnik i szukać zbliżonego brokera do Twoich wymagań, czy jednak jest szansa ugrania pare procentów na niższych lewarach?

Brokerzy, u których gramy są opisani w poradniku oraz cały czas dyskutujemy o nich na grupie (o wszystkim co z nimi związane wraz z wypłacalnością). Dodatkowo wciąż testuję kolejne platformy, więc nie będziesz musiał niczego sam szukać, odpowiednich brokerów podajemy na tacy. Lewar 1:500 to minimum żeby to miało sens, może na 1:400, 1:300 jeszcze by coś dało radę na niektórych newsach ale zarobiłoby się dużo mniej. Testuję też obecnie założenia na jeszcze wyższych lewarach niż 1:500. Strategia jest skonstruowana pod taką dźwignię finansową i nie ma niestety na tym polu dyskusji.


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - krauze5 - 23-08-2019 15:06

@EfectiveWork testuje cały czas jednak niestety nie posiadam zbyt wiele czasu i nie jest to efektywne, jednakze powiem, że widze w tym olbrzymi potencjal, bo przygladajac sie rynkowi wg. poradnika mozna zgarnac olbrzymia kase!


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - EfectiveWork - 23-08-2019 19:56

A więc co Cie kurde powstrzymuje przed zdobyciem ogromnych pieniędzy? Czas przeszkadza Ci w zarobku ogromnych kwot?


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - szy1sw - 10-09-2019 11:41

@ropsont chce kupić, odpisz na PW Smile


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - przemo2741 - 15-09-2019 19:17

(07-08-2019 14:44)EfectiveWork napisał(a):  No cóż chyba będzie trzeba zaryzykować pomimo całkowitego braku wiedzy na temat Forex. Ale dlaczego mam nie poznać nowej dziedziny ? Bardzo poważnie zaczynam się tym interesować. Napisałem na GG parę pytań więc jak coś autorze poradnika czekam jeszcze na kontakt i na odpowiedzi na komunikatorze.

moja wiedza o forexie polegała na tym, że wiedziałem czym jest i że jest. Poradnik jest bardzo szczegółowo opisany, do tego masa wiedzy jest na grupie na discordzie gdzie można samemu zadawać pytania i często odpowiedzi padają z wytłumaczeniem "jak chłop krowie na rowie". Jest opisane o tym jak zarządzać kapitałem, jak się uczyć grać i obserwować zachowania rynku. Jeżeli nie chcesz się uczyć tego wszystkiego, musisz ogarnąć jedynie robota i po prostu na leniucha ciśniesz wydarzenia z kalendarza na grupie.


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - EfectiveWork - 15-09-2019 20:01

Ile zarobiles?