Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PROMOCJA!] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PROMOCJA!] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA (/Temat-PROMOCJA-SkyTower-FX-Strategy-Poradnik-Oprogramowanie-EA-158406)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - sasiad - 23-07-2019 06:45

Pomijając dziennik Ropsont'a to czy ktoś z kupujących może wrzucić wyniki na koncie real? Wink
Przynajmniej dla mnie 1800 zł to cena zawrotna jak na poradnik, biorąc pod uwagę fakt, że rynek FX/OB jest na tyle zmienny, że zawsze znajdzie się uzasadnienie naszej błędnej decyzji.


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - EfectiveWork - 23-07-2019 09:08

Również jestem ciekaw aktualnych wyników Smile


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - ~eL - 23-07-2019 09:50

Jak wygląda sytuacja w której po jakimś czasie będziesz robił update poradnika/softu? Czy kupując poradnik dostaje się dostęp do aktualizacji czy tylko do aktualnie sprzedawanej wersji?


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - PremAccHack - 23-07-2019 09:53

(23-07-2019 06:45)sasiad napisał(a):  Pomijając dziennik Ropsont'a to czy ktoś z kupujących może wrzucić wyniki na koncie real? Wink
Przynajmniej dla mnie 1800 zł to cena zawrotna jak na poradnik, biorąc pod uwagę fakt, że rynek FX/OB jest na tyle zmienny, że zawsze znajdzie się uzasadnienie naszej błędnej decyzji.

Właśnie było parę dzienników i ucichly. Tylko z tego co mi wiadomo Ropsont się chwali zarobkami i jarunio mówił że dużo zarobił.


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - ShuQi - 24-07-2019 16:46

Kupując poradnik otrzymujesz dostęp do wszystkich aktualizacji.
Poradnik to tylko część tego co się uczysz- podstawy oraz ogólna zasada gry
Większość to dyskusje na discord gdzie każdy kto zakupił ma dostęp.

Więc nie ma obawy że dzis kupisz a za rok będziesz miał przestarzałą wersję poradnika. Poradnik to "my" gracze SKY


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Vertek - 26-07-2019 09:13

Cześć wszystkim,

Mogę zapytać jaki powinien być optymalny czas poświęcany na ten temat, szczególnie na początku? Co do przeczytania poradnika to jest jasne, że czym szybciej to zrobię i przyswoję wiedzę tym szybciej będę mógł działać ale chodzi mi bardziej o cały ten proces wyszukiwania wydarzeń ekonomicznych i oceny skoku lub spadku waluty. Czy to na początku zajmuje dosyć dużo czasu ze względu na brak umiejętności wyszukiwania wydarzeń i ich oceny (będę musiał spędzać dla przykładu 4-8h dziennie aby móc cokolwiek stwierdzić i ugrać), czy przy pomocy poradnika ten proces wygląda inaczej? Przed decyzją zakupu poradnika chciałbym określić czy będę miał na to w ogóle czas, bo chciałbym ominąć scenariusz kupna poradnika i odłożenia go na półkę.

Rozumiem, że nawet na demo te stałe godziny, które zostały wymienione w opisie poradnika obowiązują?

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź,
Pozdrawiam. Smile


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - ShuQi - 29-07-2019 18:24

Cześć.

Sądzę że wystarczającą informacją dla Ciebie jest to, że dla mnie jako osoby która gra parę tygodni wystarczy 60 minut na jedno zagranie(tak wiem! jak bywały zagrania o 3:30 w nocy, to budziłem się o 3:20 wiem - ja lubię spać!)

Robert pisał o tym że ta metoda nie wymaga nakładów czasowych, godzin analizy wykresów, tutaj bazujemy na totalnie innej metodzie.


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - EfectiveWork - 30-07-2019 08:11

Ktoś jeszcze się może wypowiedzieć z testujacych metodę ?


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - Ropsont - 30-07-2019 08:32

(26-07-2019 09:13)Vertek napisał(a):  Cześć wszystkim,

Mogę zapytać jaki powinien być optymalny czas poświęcany na ten temat, szczególnie na początku? Co do przeczytania poradnika to jest jasne, że czym szybciej to zrobię i przyswoję wiedzę tym szybciej będę mógł działać ale chodzi mi bardziej o cały ten proces wyszukiwania wydarzeń ekonomicznych i oceny skoku lub spadku waluty. Czy to na początku zajmuje dosyć dużo czasu ze względu na brak umiejętności wyszukiwania wydarzeń i ich oceny (będę musiał spędzać dla przykładu 4-8h dziennie aby móc cokolwiek stwierdzić i ugrać), czy przy pomocy poradnika ten proces wygląda inaczej? Przed decyzją zakupu poradnika chciałbym określić czy będę miał na to w ogóle czas, bo chciałbym ominąć scenariusz kupna poradnika i odłożenia go na półkę.

Rozumiem, że nawet na demo te stałe godziny, które zostały wymienione w opisie poradnika obowiązują?

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź,
Pozdrawiam. Smile

Uzupełniam odpowiedź zgodnie z tym co pisałem Ci na PW. Jeśli chodzi o przyswojenie to zależy od Ciebie, czas jaki ja zalecam to od dwóch do trzech miesięcy ale niektórzy są w gorącej wodzie kąpani i zaczynają szybciej - z tym już nic nie zrobię. Odnośnie umiejętności szukania wydarzeń i oceny - w poradniku jest opisane jakich wydarzeń szukamy ale obecnie przestało to mieć większe znaczenie bowiem żyjąca grupa Discord sama wyszukuje wydarzenia, robi analizę oceny którymi warto się interesować itd. Więc na ten moment nie musisz praktycznie robić tego sam - chyba, że wolisz działać samodzielnie. Dostęp do grupy oczywiście otrzymujesz w zestawie. Wydarzeń jest MAŁO! Od razu o tym mówię, co zresztą widać po ilości wpisów w moim dzienniku. Nie interesujemy się wszystkimi newsami bo niektóre po prostu słabo reagują. Należy poświęcić czas na te konkretne, które mamy wypisane w sekcji "Nasz Kalendarz" na grupie Discord. Więc nie poświęcasz żadnych dodatkowych godzin na szukanie kiedy masz zagrać, masz te informacje wypisane tydzień wcześniej - od Ciebie zależy czy np. ustawisz sobie przypomnienie w telefonie na te 15 minut przed. Czas wyjścia z pozycji jest też bardzo krótki, więc po prostu strategia jest dla leniwych. Gramy konkrety, trzymamy się planu i to wszystko. Oczywiście, że demo dotyczą te same godziny - demo to to samo co real pod względem platformy i zagrań, po prostu gra się za "wirtualne żetony", a nie za prawdziwy hajs.



(23-07-2019 09:50)~eL napisał(a):  Jak wygląda sytuacja w której po jakimś czasie będziesz robił update poradnika/softu? Czy kupując poradnik dostaje się dostęp do aktualizacji czy tylko do aktualnie sprzedawanej wersji?

Tak jak pisałem w temacie - zakupu dokonujesz RAZ! Wszystkie aktualizacje i cała wiedza na grupie są w te koszta włączone. Aktualizacje wiszą na grupie do pobrania cały czas w dziale download.


RE: [SPRZEDAM] - SkyTower-FX Strategy - Poradnik + Oprogramowanie EA - EfectiveWork - 30-07-2019 09:03

@[Ropsont] PW Smile