Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marketagent ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Marketagent ankiety (/Temat-Marketagent-ankiety-158398)



Marketagent ankiety - Doorm - 18-09-2018 19:53

Witam.
Polecam stronkę marketagent.
To moja kolejna wypłata u nich:

[Obrazek: Screenshot_20180918-204204_Samsung_Internet.jpg]

Za poleconego dostajemy 1€ Ale dopiero gdy wypełni 2 ankiety.
Jeśli chodzi o system poleconych to muszę wysłać zaproszenie poprzez mail więc jeśli ktoś chce dołączyć to musi przesłać mi na PW swojego maila i wyślę wtedy zaproszenie lub mail na moj adres [email protected] lub zalrejestrować się z http://www.marketagent.com

Polecam Wink


RE: Marketagent ankiety - 11natinka11 - 06-02-2019 10:56

Teraz zmienili, że za poleconych jest po 50pkt czyli 0,50 euro a nie jak było 100pkt czyli 1 euro i patrzyłam w regulaminie i teraz jest napisane, że punkty za poleconego dostaje sie jak weźmie udział w przynajmniej jednej ankiecie, a wcześniej było chyba że jak ukończy jedna ankietę. Czy dobrze rozumiem, że teraz te 0,50 euro za poleconego jak podejdzie do ankiety i nawet jej nie ukończy? Na razie za jednego dostałam 50pkt i sie zdziwiałam i dlatego weszłam w odnośnik jak to z poleconymi. Z jednej strony może i by było lepiej dostawac po 0,50 euro za każdego, który ma jakieś podejście do ankiety niezależnie czy ją wypełni czy nie


RE: Marketagent ankiety - Theheero - 06-02-2019 11:26

W ile te 7e zarobiłeś?


RE: Marketagent ankiety - SkylineR34 - 06-02-2019 11:28

Zmienili też min. wypłatę na 5eur.