Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki skrypt/stronę warto napisać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Jaki skrypt/stronę warto napisać (/Temat-Jaki-skrypt-strone-warto-napisac-158377)



Jaki skrypt/stronę warto napisać - Apps - 17-09-2018 21:11

Hej!
Od kilku miesięcy szukam jakiegoś natchnienia do napisania nowego skryptu ale nic nie mogę wymyślić...

Skrypt demotów już jest i słabo się sprzedaje, skrypty portali randkowych też i wiele innych.

Co waszym zdaniem ma szanse sukcesu obecnie ? Zamierzam poświęcić na to kilka miesięcy i masę pracy ale nie wiem na co się zdecydować...


RE: Jaki skrypt/stronę warto napisać - rachman - 17-09-2018 21:23

Sporo osób tu reklamuje programy dotyczące gier. Może coś w rodzaju katalogu gier? To prawie ten sam schemat co ogłoszenia czy katalog więc wyzwanie to żadne ale tak pod względem zapotrzebowania pomyślałem może byliby zainteresowani.

Może jakiś skrypt gry z możliwością zarobku? Powstają nowe, nawet fajne ale i tak upadają. Może ktoś się by wziął i potrafił utrzymać takową?

Skrypt własnego programu partnerskiego? Też zdarzały się zapytania o takowy. Może chętny się znajdzie by coś swojego ogarnąć.

Ogólnie to wszystko już jest. Mniej lub bardziej trudne do odnalezienia. Jak ktoś wymyśli coś mało znanego to na tym nieźle zarobi więc pewnie nie zdradzi publicznie ot tak Wink


RE: Jaki skrypt/stronę warto napisać - twardy - 17-09-2018 21:26

Drugiego facebooka albo google napisz. Powodzenia.


RE: Jaki skrypt/stronę warto napisać - Apps - 17-09-2018 22:47

@rachman - dzieki, wiem, że większość jest, a dobre pomysły warte są miliony ale może przez przypadek na coś wpadnę :-)


(17-09-2018 21:26)twardy napisał(a):  Drugiego facebooka albo google napisz. Powodzenia.

Dzięki, genialne! facepalm


RE: Jaki skrypt/stronę warto napisać - rachman - 18-09-2018 00:03

Fejs to śmieć ale googla ediszyn specjaliszyn for kasz many ojro mógłbyś zrobić Wink
Wyszukiwarka dla zarabiających w sieci takie turbo google - wychwytywanie stron o danych słowach kluczowych, do których prowadzą linki o danym anchorze, blogi z dofollow, czy domena wolna, itd itd. Wszystko jest w googlu ale dopracować ułatwić wiesz mieszanka wyszukiwania z narzędziami SEO coś jak ahrefs i inne pod ręką... Jak dobre a taniej niż giganci to by się przydało może...

Pewnie nie podamy na tacy ale może coś Cię nakieruje na fajny pomysł choć za pół bańki Wink


RE: Jaki skrypt/stronę warto napisać - Apps - 18-09-2018 21:58

Dzięki za podpowiedzi :-)


Jaki skrypt/stronę warto napisać - Roser17 - 18-09-2018 22:33

Stwórz jakies nowe social media żeby kasiorki więcej trzepac a tak serio to widziałem parę zapytań o programy ala mypay kubigo sam się nawet kiedyś interesowałem

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka


RE: Jaki skrypt/stronę warto napisać - Squnek - 19-09-2018 05:01

Może skrypt losowego czatu typu 6obcy w jakieś ciekawszej wersji.