Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 5000 - 20000 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 5000 - 20000 zł (/Temat-Inwestycja-5000-20000-zl-158361)



Inwestycja 5000 - 20000 zł - saczers1910 - 16-09-2018 14:23

Jak w temacie. Szukam pomysłu, w co zainwestować pieniądze. Chcę zaznaczyć, że w temacie "Zarabiania przez internet", czyli wszelakich programów partnerskich, kryptowalut itp. itd. jestem zielony, gdyż nigdy tym zbytnio się nie interesowałem, a co za tym idzie nie miałem z nimi nigdy styczności.

Bardziej myślałem: tanio kupić -> drożej sprzedać, czyli sprowadzanie z chin.

Może ktoś, kto działa w ten sposób, powie jak obecnie ma się sytuacja (cło, podatki, czy opłacalne, DG, itp.itd.)

Otwarty również na ciekawe propozycje


RE: Inwestycja 5000 - 20000 zł - Captain - 16-09-2018 20:34

Jak nie masz doświadczenia to w nic nie inwestuj dopóki nie zdobędziesz bardzo dużego rozeznania bo stracisz pieniądze. W inwestowaniu doświadczenie jest jedną z najważniejszych rzeczy.

A co handlu towarami z Chin, taniej kupić, sprzedać drożej, to spóźniłeś się z tym. Teraz już od dawna jest raczej za duża konkurencja, masa osób wpadła na taki pomysł i to już dawno.


RE: Inwestycja 5000 - 20000 zł - TakieŻycie - 16-09-2018 20:41

Mając dostępne 20 tysięcy nie sądzisz że lepszym rozwiązaniem było by założenie jakiegoś lokalnego biznesu? Możesz w swojej okolicy wybadać jak wielka jest konkurencja w danych branżach i czego wydaje ci się że mogą potrzebować ludzie pewnie nie było by to na początku nic wielkiego i prężnie się rozwijającego ale jeśli dobrze trafisz to większość będzie zależała od ciebie jak się biznes rozwinie i ile dochodu przyniesie myślę że jest to bardziej rozsądne wydanie pieniędzy niżeli inwestycja w coś oczym tak jak mówisz nie masz zielonego pojęcia po prostu mniejsze ryzyko że te pieniądze stracisz oczywiście to tylko moja osobista opinia Wink


RE: Inwestycja 5000 - 20000 zł - MichaelOneDollar - 17-09-2018 11:46

Mając 20 tysięcy poszukałbym parkingu do kupienia w mieście. Tutaj zawsze znajdzie się nabywca, a tak 100-200 zł na czysto miesięcznie można ogarnąć. Nie jest to bardzo szybki zwrot, bo gdzieś po 8-9 latach pokrywa inwestycję, ale już dochód pasywny. A jak się odechce to zawsze miejsce można sprzedać.

Ryzykownie ale szybciej zarobisz udzielając prywatnych pożyczek poprzez serwisy online, tylko jest zawsze ten haczyk że ktoś nie odda hasy i lipa. Odnośnie zarabiania na produktach z AliExpress się nie wypowiem, bo nie mam doświadczenia.


RE: Inwestycja 5000 - 20000 zł - saczers1910 - 17-09-2018 12:28

(16-09-2018 20:34)Captain napisał(a):  Jak nie masz doświadczenia to w nic nie inwestuj dopóki nie zdobędziesz bardzo dużego rozeznania bo stracisz pieniądze. W inwestowaniu doświadczenie jest jedną z najważniejszych rzeczy.

A co handlu towarami z Chin, taniej kupić, sprzedać drożej, to spóźniłeś się z tym. Teraz już od dawna jest raczej za duża konkurencja, masa osób wpadła na taki pomysł i to już dawno.

To, że masa osób wpadła na taki sposób, to się domyślam. Bardziej właśnie chodzi mi o konkurencję - czy jest to jakoś opłacalne, czy nie bardzo


RE: Inwestycja 5000 - 20000 zł - pawlosek - 20-09-2018 19:31

Bardzo łatwo możesz to sprawdzić - sprawdź po ile chodzą jedne z tańszych rzeczy - przyrządy kuchenne, jakieś tanie plastiki itp.

Zazwyczaj koszt kupna i sprowadzenia z Chin, wystawienia chociażby na Allegro i sprzedaży jest wyższy niż kwota, za którą sprzedałbyś taki szajs.

No chyba, że znajdziesz jakiś niszowy towar.


RE: Inwestycja 5000 - 20000 zł - MastaBlasta - 04-10-2018 08:43

mam automaty do gield ktore daja stałe miesieczne dochody, jc piszcze na priw to powiem wiecej,


RE: Inwestycja 5000 - 20000 zł - Arczit - 04-10-2018 11:45

Według mnie powinieneś zacząć inwestować w siebie.
Mówisz że w zarabianiu online jesteś zielony?
Wykup mentoring / książki, może jakieś poradniki.
Jeśli wolisz bardziej przyszłościowe możliwości zalicz jakieś fajne szkolenia, zdobądź certyfikaty.
Naucz się tworzyć strony, pozycjonować, może nawet programować?
Teraz wszędzie się szuka specjalistów Smile


RE: Inwestycja 5000 - 20000 zł - pawlo5x - 06-10-2018 17:10

Mam kilka biznesów w które zainwestowałem kilkanaście miesięcy temu i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony z przychodów. jak chcesz porozmawiać to zapraszam