Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabienie - Kryptowaluty/Revshare/e-commerce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabienie - Kryptowaluty/Revshare/e-commerce (/Temat-Zarabienie-Kryptowaluty-Revshare-e-commerce-158351)



Zarabienie - Kryptowaluty/Revshare/e-commerce - JAGGER - 16-09-2018 10:29

Cześć !

Jako, że jestem nowy na forum trochę informacji o mnie. Na karku 24 lata, świeżo po studiach - Z zawodu programista. Szczerze mówiąc nie wiedziałem wcześniej o istnieniu tego forum. Po przeczytaniu kilku wątków postanowiłem założyć swój własny dziennik zarabiania.

Na czym aktualnie zarabiam poza pracą ? Głównie giełda i handel kryptowalutami.
Technologią blockchain z racji wykonywanego zawodu interesowałem się od dawna. Z początku były to stricte techniczne aspekty dotyczące możliwości różnych zastosowań w naszym świecie. Później pod naporem znajomych zacząłem interesować się stricte kryptowalutami. Miałem to szczęście, że wszedłem w ten biznes po największej bombie. Chociaż osobiście nie zarabiam na trzymaniu, a na handlowaniu i tradingu. Na początku zainwestowałem w ten biznes 5 tysięcy złotych. Kwota może wydawać się niektórym mała jednak z początku traktowałem to jako zabawę. Pieniądze te miały służyć jako inwestycja w naukę. Nie będę przedstawiał tu swoich wszystkich wzlotów i upadków bo nie starczyło by znaków do napisania wątku. Niestety jak się możecie domyślić pierwsze pieniądze straciłem. Jednak cytując klasyka - wyciągnąłem z tych porażek wnioski. Głównym powodem tego była zbyt duża pazerność i brak umiejętności. Tyłek trochę zabolał ale popracowałem nad mindset'em i stwierdziłem, że spróbuje jeszcze raz Jednak z mniejszą kwotą. Po 4 miesiącach stwierdziłem, że jest to robota warta świeczki i zacząłem to traktować jako dodatkowy dochód, który pomoże zbudować fajny bufor finansowy. Niektórzy twierdzą, że giełda kryptowalut to hazard. Ja twierdzę przeciwnie. Mając dobre źródła i spędzając nad tym tematem sporo czasu można wyrabiać sobie niezłą dniówkę. Minusem jest czas jaki trzeba na to poświęcić oraz nieprzespane nocki. Stres również jest tu nieodłącznym elementem. Jednak nie wiedzieć czemu - mi się to podoba.

Teraz to co niedźwiadki lubią najbardziej. Reasumując na krypto do tej pory udało mi się zarobić już ponad 20k na czysto. Z minusów jakie mogę wymienić to zaniedbanie swojej kobiety oraz bardzo mało czasu na jakiekolwiek inne aktywności bo jakby nie patrzeć ciągnę teraz 2 etaty jednocześnie. Mam nadzieje że kiedyś to się zmieni.

[Obrazek: value.jpg]

Poza tym planuje reinwestować zarobione pieniądze w inne biznesy ale o tym może innym razem.

P.S Nick wynika z faktu, że strasznie lubię jagermeister'a.


RE: Zarabienie - Kryptowaluty/Revshare/e-commerce - JAGGER - 16-09-2018 11:37

Zdążyłem już zrealizować zyski z wczorajszego dnia - wpadło +/- 50$. Dziś giełda na czerwono więc chcę przyatakować mocniej. Dodatkowo wysnajpiłem kilka wg. mnie mocnych projektów i zastanawiam się nad inwestycją w longa. Rynek ciągle jest niestabilny jednak obstawiam do końca roku odbicie BTC do 9k. Potem ponowne spadki i wzrost od początku 2019 r.


RE: Zarabienie - Kryptowaluty/Revshare/e-commerce - wrzochal11 - 16-09-2018 11:50

(16-09-2018 10:29)JAGGER napisał(a):  Niektórzy twierdzą, że giełda kryptowalut to hazard. Ja twierdzę przeciwnie. Mając dobre źródła i spędzając nad tym tematem sporo czasu można wyrabiać sobie niezłą dniówkę. Minusem jest czas jaki trzeba na to poświęcić oraz nieprzespane nocki. Stres również jest tu nieodłącznym elementem. Jednak nie wiedzieć czemu - mi się to podoba.

Jak ktoś przystępuje do tematu bez większej wiedzy to jest to czysty hazard, nic więcej. Jeśli natomiast rozpoczynamy od wiedzy i rozważnie dysponujemy swoimi pieniędzmi, to wtedy można bardziej nazwać to grą. Gdzie rywalami są inni gracze. Ktoś musi stracić, żeby inny mógł zarobić. Pieniądze nie biorą się z powietrza Wink
Stres jest pewnie ogromny, gdy robimy sobie z kryptowalut jedyne źródło zarobku i obracamy pieniędzmi których nie możemy stracić. Ja bym tego nie wytrzymał Smile
Jak traktujemy to jak grę, to śpimy spokojnie Smile
Cóż, powodzenia życzę!


(16-09-2018 10:29)JAGGER napisał(a):  Reasumując na krypto do tej pory udało mi się zarobić już ponad 20k na czysto.

PS. Dopóki nie masz tego w ręku, czy na koncie, to nie zarobiłeś. Nie jeden już miał dużo, ale włączyła się "chciwość" i został z niczym. Ale u Ciebie myślę, że tak nie będzie Smile


RE: Zarabienie - Kryptowaluty/Revshare/e-commerce - JAGGER - 16-09-2018 12:22

Odpowiednio dywersyfikuje kwoty, którymi wchodzę. Czasami emocje poniosą to prawda jednak zacząłem nad nimi panować. Co do faktu że tych pieniędzy nie posiadam - to prawda. Cały czas trzymam je na koncie ze względu na reinwestycje. Do końca roku chcę zarobić jeszcze 20k - Zobaczymy co z tego wyjdzie. Poza krypto interesuje mnie strasznie marketing sieciowy i ogólnie branża ecommerce, ale narazie głównie skupiam się na tradingu.


RE: Zarabienie - Kryptowaluty/Revshare/e-commerce - FeelTheKick - 16-09-2018 13:34

Będę obserwował tym bardziej że rynek krypto bardzo mnie interesuje i wdrażam jeden projekt w tym kierunku.

Ciekawi mnie Twoje zdanie na temat botów do trejdingu ? Warto ?

P.S. w poniedziałek BTC do góry ? Idea


RE: Zarabienie - Kryptowaluty/Revshare/e-commerce - JAGGER - 16-09-2018 15:25

Korzystałem swojego czasu ze swojego bota. Napisany w pythonie, korzystał z API giełdy. Jednak na tym można wykręcić stabilne 'grosze'. Nie znam nikogo kto zarabiałby konkretne pieniądze na botach. Jest zbyt wiele czynników które wpływają na zarobki.


RE: Zarabienie - Kryptowaluty/Revshare/e-commerce - Snaggy - 16-09-2018 19:19

Powodzenia mordo, ja wykręciłem przed bombą 36k plnów ze stellara, którego kupowalem po 0.03$. Teraz systematycznie buduje portfolio na long term.

W które projekty pod longa celujesz? Smile

Ja załadowałem na razie Cardano, stellara, ripple oraz trona.


RE: Zarabienie - Kryptowaluty/Revshare/e-commerce - Captain - 16-09-2018 20:26

(16-09-2018 12:22)JAGGER napisał(a):  Odpowiednio dywersyfikuje kwoty, którymi wchodzę. Czasami emocje poniosą to prawda jednak zacząłem nad nimi panować. Co do faktu że tych pieniędzy nie posiadam - to prawda. Cały czas trzymam je na koncie ze względu na reinwestycje. Do końca roku chcę zarobić jeszcze 20k - Zobaczymy co z tego wyjdzie. Poza krypto interesuje mnie strasznie marketing sieciowy i ogólnie branża ecommerce, ale narazie głównie skupiam się na tradingu.

No to nie pisz, że zarobiłeś jak nie zarobiłeś. Bo jesteś jak promotorzy revshare pokazujący screeny z earning balance w revshare gdzie są mega grube kwoty, tyle, że to kasa z naliczeń do reinwestycji, a realnie zarobili mało co.
Dopiero jak wypłacisz na konto to będzie zarobione. Póki co w każdej chwili możesz jeszcze te pieniadze stracić.