Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie z miesięcznym zwrotem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestowanie z miesięcznym zwrotem? (/Temat-Inwestowanie-z-miesiecznym-zwrotem-158346)



Inwestowanie z miesięcznym zwrotem? - Wilku96 - 16-09-2018 07:50

Witam, istnieje coś takiego że inwestuję np 2000zł z jakimś procentem zwrotu ale nie muszę czekać np roku na odzyskanie tych pieniędzy? Np w stylu, że inwestuję 2000, a zyskuję na tym 5% czyli odzyskuję z tej inwestycji 2100zł w ratach, że przez rok wpływa na moje konto po 175zł miesięcznie? Chodzi ogólnie o to żeby nie zamrażać pieniędzy na rok (lub ileś miesięcy), a zamienić to raczej w dodatek do co miesięcznej wypłaty... z czasem można by tak inwestować każde oszczędzone 2000, a potem np za takie zainwestowane 40000zł mieć co miesiąc do wypłaty dodatkowe 3500zł/miesięcznie? (te 5% to tylko przykład ale chodzi raczej o to żeby zamienić oszczędności w premie do wypłaty i mieć co miesiąc stały dodatkowy dochód zamiast trzymania w skarpecie lub zamrażania kasy na ileś miesięcy/lat).


Inwestowanie z miesięcznym zwrotem? - giemza241 - 16-09-2018 08:35

FutureAdPro. Rzetelna platforma. 20% w skali 4 mies, a do tego możesz reklamować własny biznes. Dzienne zwroty po 0.8%-1% z naliczeniami co 15min. Platforma jest jak najbardziej wypłacalna i mogę podesłać Ci dowody wypłat itd. Na PW. Platforma rozwija się coraz szybciej, a wręcz w zawrotnym tempie i ciągle są nowości a to nie jedyny sposób zarabiania z FutureNet. Jeśli jesteś wstępnie zainteresowany to się odezwij Wink
A i nie zapominajmy o bonusie ode mnie w postaci refback 75% przez 4mies Wink
Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka


RE: Inwestowanie z miesięcznym zwrotem? - macroanima - 18-09-2018 00:38

Mam nadzieje, że teraz uda mi się zainwestować z miesięcznym zwrotem od razu. Zakładam sklep internetowy i mam nadzieje, że dam radę utrzymać dobrą passę. Mam nowy sklep dzięki pomocy omnichannel.


RE: Inwestowanie z miesięcznym zwrotem? - wrzochal11 - 18-09-2018 10:27

Im większy procent zwrotu, tym większe ryzyko i szansa na stracenie wszystkich pieniędzy, o tym musisz pamiętać. Nie ma cudownych portali do których wkłada się kase, nic nie robi, a pieniądze płyną do nas co miesiąc szerokim strumieniem. Tego typu portale, jak znajdziesz w Internecie, to są oparte na schemacie Ponziego (taki rodzaj piramidy finansowej). W każdej chwili mogą stać się niewypłacalne.

Ku przestrodze obejrzyj sobie poniższe nagranie na temat piramid, bo już widzę, że niektórzy zaczęli Ci polecać jakieś cudowne programy. Pamiętaj, że czasami ludzie są w stanie polecić wszystko, byleby tylko zgarnąć prowizję z Twojej wpłaty i mówią takie rzeczy które ktoś chce usłyszeć:

https://www.youtube.com/watch?v=I0TtM2t20JI

Jeśli już koniecznie chciałbyś spróbować rozmnożyć swój kapitał, to zainteresuje się może kryptowalutami. Tam przynajmniej sam obracasz swoimi pieniędzmi. Niemniej pamiętaj o ryzyku utraty tychże pieniędzy. Inwestuj tylko tyle ile możesz stracić. Ja osobiście jestem zwolennikiem budowania sobie dodatkowych, stabilnych dochodów w oparciu o nieryzykowne rzeczy, oparte na logice, pracy (niekiedy ciężkiej) i naturalnym obrocie Smile


RE: Inwestowanie z miesięcznym zwrotem? - elmadzi199 - 19-09-2018 08:42

Bukmacherka


RE: Inwestowanie z miesięcznym zwrotem? - pawlosek - 20-09-2018 19:17

Bukmacherka to chyba najgorszy pomysł jeśli myślisz o "w miarę" stabilnym zwrocie (a te 12% od obrotu...)

Pożyczki społecznościowe?


RE: Inwestowanie z miesięcznym zwrotem? - pawlo5x - 06-10-2018 17:14

Ja zarabiam w kilku biznesach Stawki zależą od zainwestowanej kwoty ja wyciągam około 100$ dziennie. Jak jestes zainteresowany to pisz chętnie porozmawiam