Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KUPIĘ] Konto peerfly -[ można zrobić w 20min ] za 100zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [KUPIĘ] Konto peerfly -[ można zrobić w 20min ] za 100zł (/Temat-KUPIE-Konto-peerfly-mozna-zrobic-w-20min-za-100zl-158340)



[KUPIĘ] Konto peerfly -[ można zrobić w 20min ] za 100zł - AimBoster - 15-09-2018 14:46

1.Nazwa przedmiotu : Konto peerfly + hasło do email / sprawdzanie e-maila na życzenie. np jak strona będzie oczekiwała jakiegoś PIN'u
2.Opis przedmiotu : Chciałem na szybko założyć konto peerfly, po 2 dniach przyszedł email oznajmiający niepowodzenie. Kazali mi podać swoje dane w innej sieci afiliacyjnej, w której mam nabite 500$+, więc z polskich sieci podałem im MyLead, napisali, że nie mogą się skontaktować. Poza MyLeadem mam jeszcze konto na OgAds, ale jeszcze nie mam nabitych wymaganych 500$+. Jeśli masz choć małą stronkę i drobne zaplecze, albo jakiś inny sposób zarobku - wypisz to w formularzu rejestracyjnym, a zatwierdzą Twoje konto, które potem będę mógł od Ciebie odkupić. Płacę 100zł a jest to jakieś 20min roboty.
3. Cena: 100zł
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW
5.Cena : 100zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : bank (mBank), PP


[KUPIĘ] Konto peerfly -[ można zrobić w 20min ] za 100zł - Admin - 14-09-2019 15:42

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.