Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop (/Temat-Zarabiaj-na-czasie-poswieconym-na-gry-mobilne-coin-pop-158333)

Strony: 1 2


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - pajel9506 - 18-09-2018 18:14

(18-09-2018 10:13)DjLiska napisał(a):  Ja tam gram w farme, weszłam kilka razy wczoraj i mam 3212, gdybym nie spała cały dzień zrobiła bym pewnie wypłate na 50 centów niby nic, ale się odkłada na paypalu zawsze cos Smile
Mam grę gdzie za 367sek dostanę 14coin także nie wiem jak wy robicie takie wyniki

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - buciu52 - 23-09-2018 08:38

[Obrazek: RP4Z6KG.png]

Wypłacają, punkty nalicza całkiem nieźle. Ale mimo wszystko - nie opłaca się Big Grin Jedynie jako nowy użytkownik po odebraniu bonusu startowego można chwilę pograć, dozbierać do tej wypłaty 2złociszowej i skasować Lol


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - kamys0 - 08-02-2019 18:57

Nie wypłaca. Mam ponad 5000pkt, nie można zalogować się na PayPal bo wyskakuje wewnętrzny error. Nawet na inny email. Nie polecam.


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - GrzegorzAnkieter - 08-02-2019 19:01

Wszystkie aplikacja od App Like pozwalają na uzbieranie oraz wypłacenie tyc 0,50 - 1 euro. Później odpalanie jakiejkolwiek gry staje się po prostu nieopłacalne.


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - Enderq - 31-08-2019 15:16

Moim zdaniem warto jest, jeżeli dużo osób wejdzie z reflinka inaczej nie ma sensu zbierać pktów.


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - NiepoprawnyPan - 28-09-2019 09:40

Apka naprawdę fajna, wczoraj zleciłem wypłatę na 10zł bo 2zł się nie opłaca a dyszka jest taka optymalna ;p
All bez refów i większego wysiłku (mam pare ale to oni zarabiają na mnie bo moi ref nic nie robią tylko czerpią 25% ze mnie a ja z nich uzbierałem całe 19 pkt -_-) może i nie są to kokosy ale tu troszkę, tam trosze i tam ździebełko i po krótkim czasie robi się nam stosunkowo trooszke większe ździebełko Tongue
[Obrazek: Zrzut-ekranu-z-2019-09-28-09-54-33.png]

(08-02-2019 18:57)kamys0 napisał(a):  Nie wypłaca. Mam ponad 5000pkt, nie można zalogować się na PayPal bo wyskakuje wewnętrzny error. Nawet na inny email. Nie polecam.

PP musi być zweryfikowany to po 1 a po drugie też tak miałem i myślałem że to SCAM, ale wystarczy poczekać i spr pożniej za dzien czy za dwa albo reinstalacja i ponowienie próby a jak nie da rady to napisz do Nich i tyle bo na 100% są wypłacalni Smile


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - Voode - 15-10-2019 16:22

Wypłaciłem 2 zł ledwo do tego dobiłem. Później ciężko bez refów samemu to wbijać


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - Filemonn - 30-12-2019 15:38

Gra ktoś w to dalej? Działa ?