Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop (/Temat-Zarabiaj-na-czasie-poswieconym-na-gry-mobilne-coin-pop-158333)

Strony: 1 2


Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - DjLiska - 15-09-2018 03:37

Odnalazłam fajna aplikacje na telefon COIN POP, w której zbiera się punkty za zainstalowanie aplikacji oraz za późniejszy czas spędzony na graniu w te gry. Najpierw otrzymujesz 3333 monet i jedna propozycję gry, po chwili są kolejne propozycje gry.
Pierwsze 0.40€ możesz zlecić po 3 minutach.
Aplikacja jest od AppLike, ponieważ od tego użytkownika przychodzą pieniążki.

Kiedy otworzymy daną aplikację i na górnej cześci ekranu pojawi się informacja, że otrzymaliśmy monety należy zamknąć aplikacje i otworzyć ponownie i tak powtarzać.
Za każdym razem jest wymagany inny czas gry na inną ilość monet.

Za poleconego dostajemy 250 monet oraz 25% jego zarobków

Punkty można wymienić na:
*przelewy PAYPAL
*Amazon
*Zalando


Czysty https://play.google.com/store/apps/details?id=company.coinpop.coinpop

https://play.google.com/store/apps/details?id=company.coinpop.coinpop&referrer=eyJtY29pbnNfY2FtcGFpZ24iOnsidHlwZSI6ImFmZmlsaWF0ZSIsImF0dHJpYnV0ZXMiOns​iaGFzaCI6IjA3MDZkNTNiZmQyYjQ4MzA5OGM2YTk4MWY4OGEyZWM1IiwiY2hhbm5lbCI6IiIsImNsaWN​rRXZlbnRJZCI6MTgyMjk4ODZ9fX0%3D ZAPRASZAM Z REFLINKA
[Obrazek: APPLIKE.png]


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - prelude - 15-09-2018 09:55

wystarczy przeczytać komenty tej apki.


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - Wojtek574 - 15-09-2018 12:05

Nie warto Smile to już lepiej wypełniać ankiety Smile


Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - pajel9506 - 15-09-2018 12:38

Mam od miesiąca i są tylko dwie gry oparte o talking tom i żeby coś na nich zarobić to trzeba przestać spać i wykupić abonament na wymianę baterii

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - DjLiska - 16-09-2018 16:04

Ja mam 2 gry i nieoparte o kota tylko wiejskie życie i jakiś kliker, poświęciłam może 5-10 minut a mam spowrotem ponad 2000 monet. jutro przetestuje ile da sie zarobic poświęcając więcej czasu


Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - pajel9506 - 17-09-2018 16:13

Ja grałem z 1,5h i zarobiłem jakieś 700monet

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - Snaggy - 17-09-2018 17:01

Pobieram z ciekawości i dla funu. Ikonkę apki mają tragiczna. Big Grin Czy tylko ja mam takie wrażenie? Smile

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - Saunir - 18-09-2018 07:17

(17-09-2018 17:01)Snaggy napisał(a):  Pobieram z ciekawości i dla funu. Ikonkę apki mają tragiczna. Big Grin Czy tylko ja mam takie wrażenie? Smile

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Nie tylko Ty też sprawdziłem - kombajn baterii w telefonie Big Grin
nie opłaca sie moim zdaniem.


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - Snaggy - 18-09-2018 07:20

(18-09-2018 07:17)Saunir napisał(a):  
(17-09-2018 17:01)Snaggy napisał(a):  Pobieram z ciekawości i dla funu. Ikonkę apki mają tragiczna. Big Grin Czy tylko ja mam takie wrażenie? Smile

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Nie tylko Ty też sprawdziłem - kombajn baterii w telefonie Big Grin
nie opłaca sie moim zdaniem.
Tzn. Jeśli ktoś regularnie gra w gry to jest to w jakiś sposób fajne. Niestety gry, które były do pobrania nieprzypasowały mi w ogóle.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiaj na czasie poswieconym na gry mobilne coin pop - DjLiska - 18-09-2018 10:13

Ja tam gram w farme, weszłam kilka razy wczoraj i mam 3212, gdybym nie spała cały dzień zrobiła bym pewnie wypłate na 50 centów niby nic, ale się odkłada na paypalu zawsze cos Smile