Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! (/Temat-CPMprofit-com-Zarabiaj-na-wyswietleniach-1583)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! - Hacked - 07-04-2012 13:07

Ja zrezygnowałem z tego bo na początku stawka 2 zł, a potem 10-40 gr.
Zamkneli mi konta i wyslali kase pomimo, ze nie mialem 30 zł uzbieranych.
Takze wole ecpm. Pewna stawka. Codziennie 1-1,5 zł i to mi wystarcza w zupełności.


RE: CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! - tomazzi - 07-04-2012 13:25

jak się nie nabija "sztucznego" ruchu strony z reklamami - co wiele osób robi dając stronę w autosurf licząc na szybkie nabijanie pkt to nie blokują kont - nawet w regulaminie jest określone, że zabronione jest takie działania - ale przecież po co się będzie czytało regulamin w wielu przypadkach a potem pretensje do nich za ban

ja nie narzekam - miałem błąd w naliczaniu - zgłosiłem na support- sprawdzili, naprawili - dziennie teraz mam po 3-4 zł - nie jest źle - zawsze dodatkowe parę zł za free


RE: CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! - CrisPL - 21-06-2012 11:13

Oficjalne info od administratorów:
Cytat:UWAGA, bardzo ważne ! Niestety z przykrością muszę napisać, że w związku z decyzją zarządu z dniem 29.06.2012 sieć reklamowa Cpmprofit kończy działalność. Reklamy będą wyświetlały się tak jak dotychczas do 29, w dniu 30.06.2012 zostanie całkowicie zniesione minimum do wypłaty tak aby każdy wystawca mógł wypłacić środki bez względu na to czy osiągnął minimum. Wszystkie wypłaty zostaną zrealizowane zgodnie z regulaminem do 21 dni od zgłoszenia bez zbędnych opóźnień. Chcielibyśmy podziękować za prawie 4 lata współpracy. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania zachęcamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie.

Wielka szkoda, bo te 30zł zawsze było się do przodu.


RE: CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! - Lookso - 21-06-2012 13:18

Też żałuję. Planowałem na wakacje zwiększyć swoje zarobki na CPMprofit, a tu lipa Sad
Jaki dobry zamiennik tego typu polecacie? Tylko, żeby to nie był scam Lol

PS. TrafficRevenue jest ciekawe, bo wystarczy uzbierać tylko 5$ aby wypłacić, ale ma słabe stawki dla Polski - wolałem już cpmprofit.
Z eCPM jeszcze nie korzystałem, więc nie wiem dokładnie jak to u nich wygląda. Czytałem wypłaty dopiero od 100zł, więc przy moich aktualnych odwiedzinach to dość spora suma do uzbierania - długo musiałbym czekać na wypłatę Tongue
Ktoś zna może jeszcze jakieś inne zamienniki?


RE: CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! - N55 - 21-06-2012 13:31

Dobrze, że przynajmniej wypłacą.


RE: CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! - Dox - 21-06-2012 13:32

kurcze myślałem że jeszcze coś zarobie na Cpmprofit ;/ trudno wymieni się te punkty które mam..
mam również pytanie, jak kolega wyżej, jaki podobny program reklamowy polecacie (na pewno odpada adsense, jak na ten czas CPM był dla mnie najlepszy) ?
Najlepiej żeby płatność była na PayPal. Dam repucika w górę


RE: CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! - Admin - 21-06-2012 13:37

cpmprofit był (jeszcze jest)najlepszy ze względu na brak reklam dzwiękowych dla polskich odbiorców =/ niestety, większość konkurencyjnych sieci posiada reklamy dzwiękowe.


RE: CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! - Petr0 - 21-06-2012 15:00

A już się rozkręcałem w CPMprofit. Szkoda teraz będę musiał zamienić na inny serwis.


RE: CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! - michal4152 - 21-06-2012 19:55

Szkoda że kończą działalność swoją Sad


Cytat:UWAGA, bardzo ważne ! Niestety z przykrością muszę napisać, że w związku z decyzją zarządu z dniem 29.06.2012 sieć reklamowa Cpmprofit kończy działalność. Reklamy będą wyświetlały się tak jak dotychczas do 29, w dniu 30.06.2012 zostanie całkowicie zniesione minimum do wypłaty tak aby każdy wystawca mógł wypłacić środki bez względu na to czy osiągnął minimum. Wszystkie wypłaty zostaną zrealizowane zgodnie z regulaminem do 21 dni od zgłoszenia bez zbędnych opóźnień. Chcielibyśmy podziękować za prawie 4 lata współpracy. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania zachęcamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie.

Dodano dnia 21.06.2012 przez Administrator



RE: CPMprofit.com - Zarabiaj na wyświetleniach ! - N55 - 21-06-2012 20:00

A stawka?