Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj (/Temat-Poszukuje-Bot-wstawiajacy-komentarze-na-chomikuj-158267)

Strony: 1 2


[Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj - full2000 - 13-09-2018 16:31

Poszukuję stabilnego, desktop'owego bota, skutecznie dodającego komentarze w serwisie chomikuj.pl

Chodzi o to, żeby bot wyszukiwał wartościowe chomiki (np. te które są wysoko w google albo z tagiem typu gry komputerowe, gry pc itp.itd.) a następnie pod plikami dodawał mój komentarz. Może być też prostszy bot z polem do wypełnienia - "komentarz" i np. do załadowania listy chomików wśród których bocik ma dodawać komentarze, wtenczas sam mogę sporządzać listę wartościowych chomików i nie ma problemu. Chcę tylko żeby bot był z interfejsem a nie sama konsola... No i chyba jeszcze muszą być w takowym bocie pola do zalogowania się swoim chomikiem czyli np. login i hasło. Fajnie jakby działał przy włączonym VPN'ie Smile


Mogę zapłacić z takiego bota! Smile


RE: [Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj - fusek - 13-09-2018 18:35

Łaskawca -Wink ostatni akapit najlepszy Wink

http://zarabiam.com/Temat-Wykonam-boty-spamboty-i-inne-programy-na-zlecenie-PHP-HTML-MySQL-140816

On chyba coś takiego miał.


RE: [Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj - antyk - 13-09-2018 19:03

up, bot od bola nie jest aktualizowany już od dawien dawna, wiem bo kupiłem go


RE: [Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj - EfectiveWork - 13-09-2018 19:23

Tylko na zamówienie dostaniesz takiego bota


RE: [Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj - full2000 - 14-09-2018 13:59

(13-09-2018 19:23)EfectiveWork napisał(a):  Tylko na zamówienie dostaniesz takiego bota

Właśnie dlatego stworzyłem ten temat ale dopiero ogarnąłem, że nie w tym dziale... szukam programisty


RE: [Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj - jestokejtu - 16-09-2018 08:09

Bas by bablasoft myślę że by ogarnął twój problem. To bot do robienia botów tak w skrócie. Intuicyjny jest i prosty w obsłudze. Jeśli robiłeś kiedyś fejki w vb to tutaj też dasz radę.


RE: [Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj - full2000 - 16-09-2018 09:22

(16-09-2018 08:09)jestokejtu napisał(a):  Bas by bablasoft myślę że by ogarnął twój problem. To bot do robienia botów tak w skrócie. Intuicyjny jest i prosty w obsłudze. Jeśli robiłeś kiedyś fejki w vb to tutaj też dasz radę.

czy wersja free da radę? Smile


RE: [Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj - jestokejtu - 16-09-2018 09:33

Oczywiście że tak. Sam osobiście na początku roku zaczynałem z nim swoją przygodę. Na tą chwilę za dużo nie pamiętam ale to super program i w twoim wypadku powinien dać radę bez najmniejszego problemu.


RE: [Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj - full2000 - 16-09-2018 10:05

(16-09-2018 09:33)jestokejtu napisał(a):  Oczywiście że tak. Sam osobiście na początku roku zaczynałem z nim swoją przygodę. Na tą chwilę za dużo nie pamiętam ale to super program i w twoim wypadku powinien dać radę bez najmniejszego problemu.

Dziękuję za propozycję i informację. Pobrałem ale nie wiem czy będę się tym zajmował
Wolę znaleźć programistę bo za dużo rzeczy na głowie, pozdrawiam, Karol. full Smile


RE: [Poszukuję] Bot wstawiający komentarze na chomikuj - jestokejtu - 16-09-2018 16:20

Jak kto woli. Powodzenia w szukaniu. :-)